Знаймо пастки на міських дорогах

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” повідомили про аварійний люк біля книжкового магазину. Раніше з того люка струмком текла вода. Зараз води нема, але є продавлений асфальт та досить велика дірка біля кришки люка. У цю небезпечну пастку може хтось потрапити.

 

Знаймо пастки на міських дорогах

Коли журналіст прибув на перехрестя вулиць Пилипа Орлика та Грушевського, то знайти саме той люк було проблематично. Усе перехрестя в ямах, вибоїнах, глибоких калюжах та аварійних люках. І це все — прямо перед дошкою пошани біля Пушкінського парку.

 

Центральні вулиці Козятина взагалі мають величезну кількість люків, які являють собою загрозу. Як автівкам, так й пішоходам. Якщо такий люк провалиться, то дешевим ямковим ремонтом не відбудешся. І доведеться перекривати частину проїжджої частини, що доставить великі незручності.

На вулиці Довженка 23 травня розпочався поточний ремонт дорожнього покриття. Отож поки влада добереться до центральних вулиць, пастки чекають на свої жертви?

 
 
Яма біля пошти в центрі міста
 
Ями на перехресті Орлика і Грушевського
 
Такий люк по вулиці Мічуріна
 
А такий по Грушевського
 
Небезпечна зона на вулиці Пилипа Орлика
 
Біля книжкового магазину
 
По вулиці Незалежності - місцн для спотикання
 
По вулиці Склярова - напіввідкритий
 
Ще один небезпечний люк на Грушевського
 
 
 
 
Коментарі

Українська військова драма «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва в перший вікенд прокату зібрала 8,1 мільйона гривень касових...

У спілкуванні з громадою застосовує терор, бакланить, пробиває шини, ображає ветеранів війни з Росією, залякує підприємців

Феєрверк для сепарів зробить Українська армія

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up