Знаймо пастки на міських дорогах

Знаймо пастки на міських дорогах

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” повідомили про аварійний люк біля книжкового магазину. Раніше з того люка струмком текла вода. Зараз води нема, але є продавлений асфальт та досить велика дірка біля кришки люка. У цю небезпечну пастку може хтось потрапити.

 

Коли журналіст прибув на перехрестя вулиць Пилипа Орлика та Грушевського, то знайти саме той люк було проблематично. Усе перехрестя в ямах, вибоїнах, глибоких калюжах та аварійних люках. І це все — прямо перед дошкою пошани біля Пушкінського парку.

 

Центральні вулиці Козятина взагалі мають величезну кількість люків, які являють собою загрозу. Як автівкам, так й пішоходам. Якщо такий люк провалиться, то дешевим ямковим ремонтом не відбудешся. І доведеться перекривати частину проїжджої частини, що доставить великі незручності.

На вулиці Довженка 23 травня розпочався поточний ремонт дорожнього покриття. Отож поки влада добереться до центральних вулиць, пастки чекають на свої жертви?

 
 
Яма біля пошти в центрі міста
 
Ями на перехресті Орлика і Грушевського
 
Такий люк по вулиці Мічуріна
 
А такий по Грушевського
 
Небезпечна зона на вулиці Пилипа Орлика
 
Біля книжкового магазину
 
По вулиці Незалежності - місцн для спотикання
 
По вулиці Склярова - напіввідкритий
 
Ще один небезпечний люк на Грушевського
 
 
 
 
0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Фото дня: у Козятині "латають" ями Фото дня: у Козятині "латають" ями
Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Тепло не буде: синоптики  про погоду в кінці тижня Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня По Довженка ріжуть дерева По Довженка ріжуть дерева На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up