Авто

 Не змогли роз'їхатись дві машини на дорозі, прилеглій до ринку "Хлібодар"

Дороги не почищені. Під снігом лід. За добу — декілька дорожньо-транспортних аварій.

А дехто із громади обіцяли що доб'ють в сезон осіннього полювання на зайця Питання: "А чи буде досудова перевірка...

На аеродромі під Калинівкою 13 травня відбудуться автоперегони між спортсменами з різних міст країни. Цього ж дня вперше пройде Чемпіонат України з мото драгрейсингу: 4 етапи у Вінниці та один на автодромі “Чайка”  

Стічна труба, що прокладена через дорогу вулиць Героїв Майдану та Князів Острозких дала тріщину

Вінничанин Юрій Євстігнєєв каже, що часто їздить на Ford Transit Сonnect по Україні. І часто стикається з тим, що поліцейські, крім «прав», техпаспорту та страховки просять показати свідоцтво про проходження техогляду. Це законно чи ні?  

Пройти курс навчання для отримання прав ви можете у будь-якій автошколі. Але чи станете при цьому хорошим водієм — питання риторичне.

Машина збила молоду маму, яка вела велосипед, з двома дітками на ньому    

29 серпня, близько 11:00 на одній з вулиць Козятина зайнялася «Шкода Фабіа». Як повідомляє прес-служба ДСНС у Вінницькій області, господар автівки спочатку пробував самостійно приборкати вогонь за допомогою вогнегасника. Зрозумівши, що все марно, водій викликав рятувальників.  

Обираючи місце для проживання, одним із важливих критеріїв є безпека самого мешканця та його сім’ї, особливо дітей. Дуже хвилює батьків безпечний шлях чада до дому. Але у нашому Козятині говорити про безпеку не тільки для дітей, а й для усіх мешканців, не виходить.

На виконання розпорядження голови Козятинської районної державної адміністрації від 14.07.2016 р. №232 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування місцевого значення та обмеження проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів» представниками дорожньої інспекції розпочато чергування на автомобільній дорозі Білопілля-Вівсянники в районі сіл Самгородок та Вівсянники.

Автомобіль литовської реєстрації потрапив у ДТП