Авто

За всю історію не поневолили жодної нації. Але весь час системно воюють за свою незалежність. Родина українських переселенців...

22 лютого 2018 року поблизу села Сосонка Вінницького району зіткнулись чотири автомобілі. В одному з них був (водій "мерса")...

Ледь-ледь на третій день заметів відновився рух автобусів

На перехресті Героїв Майдану та Січових Стрільців "поцілувались" "Мерседес" і "Фольксваген"

Надзвичайна ситуація на дорозі біля Махнівки

З такими ініціативами виступили народні депутати, зазначено в законопроекті №7220. Кішка народила вдома? Доведеться заплатити від 5100 до 20 400 гривень Українців зобов'яжуть реєструвати і чипувати домашніх котів і собак. Розводити можна буде тільки породистих тварин. Поховати їх - тільки на спеціальних кладовищах. Нацполіція буде влаштовувати облави і перевіряти "незаконні" вагітності.

Власники авто на “єврономерах” провели зустріч у центрі міста

По фен-шую голова рай-ради Козятинського району Віктор Слободенюк мав би йому допомагати.А він викликав поліцію які по  КПК УКРАЇНИ прийняли заяву.Провели огляд місьця пригоди. Питання що з цього вийде,нам не відомо.Але я як цинічний бандерівець добра від цієї влади не шукаю і не чекаю. І Ви не чекайте.Навіть через пролиття ворожої крові,він не забеспечив себе від нападу голови місцевої районної ради. Від кайданків місцевого національно-українського невільництва. По війні він створив родину. Богдав дитину . Щоб він зажив у своїй вільній світлині ( хаті у славі на волі).Але приїхав голова районної ради ,щоб принизити спаплюжити знищити його дух. Пригнобити молоду родину.    До відома.    Має бути суд над корупціонером В.Слободенюком.Приходь до суду 12.10.2017 року.в 14.30.гуртом громадою будем вимагати справедливого суду.

У світі в дорожньо-транспортних пригодах щорічно гине майже півтора мільйона людей та близько 50 мільйонів осіб отримують травми. Протягом останніх двох років на переїздах регіональної філії “Південно-Західна залізниця” допущено 45 випадків ДТП. Загинуло 15 осіб та 22 травмовані.

КАХА БЕНДУКІДЗЕ: Ще БЕДЖАМІН  ФРАНКЛІН казав, що  демократія це коли два вовки та вівця голосують за те, що з’їсти на обід.)  Свобода  ж це коли озброєна до зубів вівця  може захиститися від прийнятого демократичним шляхом рішення.

Центральна площа знову вимерла

Минулої суботи область передала на райони 18 нових гібридних кросоверів «Mitsubishi Outlander PHEV». Козятину також дістався один такий “наворочений” позашляховик.

А дехто із громади обіцяли що доб'ють в сезон осіннього полювання на зайця Питання: "А чи буде досудова перевірка з направленням справи  в суд?" Покаже час. На лице зловживання владою. Фальшування і підтасовка документів. Нехтування інтересами громади. Втрата довіри від громади.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up