Авто

Обираючи місце для проживання, одним із важливих критеріїв є безпека самого мешканця та його сім’ї, особливо дітей. Дуже...

Минулої суботи область передала на райони 18 нових гібридних кросоверів «Mitsubishi Outlander PHEV». Козятину також дістався...

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України запровадили нову послугу – мобільний сервісний центр. Фахівці виїжджатимуть...

 Не змогли роз'їхатись дві машини на дорозі, прилеглій до ринку "Хлібодар"

Власники авто на “єврономерах” провели зустріч у центрі міста

По фен-шую голова рай-ради Козятинського району Віктор Слободенюк мав би йому допомагати.А він викликав поліцію які по  КПК УКРАЇНИ прийняли заяву.Провели огляд місьця пригоди. Питання що з цього вийде,нам не відомо.Але я як цинічний бандерівець добра від цієї влади не шукаю і не чекаю. І Ви не чекайте.Навіть через пролиття ворожої крові,він не забеспечив себе від нападу голови місцевої районної ради. Від кайданків місцевого національно-українського невільництва. По війні він створив родину. Богдав дитину . Щоб він зажив у своїй вільній світлині ( хаті у славі на волі).Але приїхав голова районної ради ,щоб принизити спаплюжити знищити його дух. Пригнобити молоду родину.    До відома.    Має бути суд над корупціонером В.Слободенюком.Приходь до суду 12.10.2017 року.в 14.30.гуртом громадою будем вимагати справедливого суду.

У світі в дорожньо-транспортних пригодах щорічно гине майже півтора мільйона людей та близько 50 мільйонів осіб отримують травми. Протягом останніх двох років на переїздах регіональної філії “Південно-Західна залізниця” допущено 45 випадків ДТП. Загинуло 15 осіб та 22 травмовані.

КАХА БЕНДУКІДЗЕ: Ще БЕДЖАМІН  ФРАНКЛІН казав, що  демократія це коли два вовки та вівця голосують за те, що з’їсти на обід.)  Свобода  ж це коли озброєна до зубів вівця  може захиститися від прийнятого демократичним шляхом рішення.

Центральна площа знову вимерла

А дехто із громади обіцяли що доб'ють в сезон осіннього полювання на зайця Питання: "А чи буде досудова перевірка з направленням справи  в суд?" Покаже час. На лице зловживання владою. Фальшування і підтасовка документів. Нехтування інтересами громади. Втрата довіри від громади.  

На аеродромі під Калинівкою 13 травня відбудуться автоперегони між спортсменами з різних міст країни. Цього ж дня вперше пройде Чемпіонат України з мото драгрейсингу: 4 етапи у Вінниці та один на автодромі “Чайка”  

Дороги не почищені. Під снігом лід. За добу — декілька дорожньо-транспортних аварій.

Вінничанин Юрій Євстігнєєв каже, що часто їздить на Ford Transit Сonnect по Україні. І часто стикається з тим, що поліцейські, крім «прав», техпаспорту та страховки просять показати свідоцтво про проходження техогляду. Це законно чи ні?  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up