Авто

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України запровадили нову послугу – мобільний сервісний центр. Фахівці виїжджатимуть...

 Не змогли роз'їхатись дві машини на дорозі, прилеглій до ринку "Хлібодар"

Дороги не почищені. Під снігом лід. За добу — декілька дорожньо-транспортних аварій.

КАХА БЕНДУКІДЗЕ: Ще БЕДЖАМІН  ФРАНКЛІН казав, що  демократія це коли два вовки та вівця голосують за те, що з’їсти на...

Центральна площа знову вимерла

А дехто із громади обіцяли що доб'ють в сезон осіннього полювання на зайця Питання: "А чи буде досудова перевірка з направленням справи  в суд?" Покаже час. На лице зловживання владою. Фальшування і підтасовка документів. Нехтування інтересами громади. Втрата довіри від громади.  

На аеродромі під Калинівкою 13 травня відбудуться автоперегони між спортсменами з різних міст країни. Цього ж дня вперше пройде Чемпіонат України з мото драгрейсингу: 4 етапи у Вінниці та один на автодромі “Чайка”  

Стічна труба, що прокладена через дорогу вулиць Героїв Майдану та Князів Острозких дала тріщину

Вінничанин Юрій Євстігнєєв каже, що часто їздить на Ford Transit Сonnect по Україні. І часто стикається з тим, що поліцейські, крім «прав», техпаспорту та страховки просять показати свідоцтво про проходження техогляду. Це законно чи ні?  

Пройти курс навчання для отримання прав ви можете у будь-якій автошколі. Але чи станете при цьому хорошим водієм — питання риторичне.

Машина збила молоду маму, яка вела велосипед, з двома дітками на ньому    

29 серпня, близько 11:00 на одній з вулиць Козятина зайнялася «Шкода Фабіа». Як повідомляє прес-служба ДСНС у Вінницькій області, господар автівки спочатку пробував самостійно приборкати вогонь за допомогою вогнегасника. Зрозумівши, що все марно, водій викликав рятувальників.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook