Люди вимагають те, що їм належить

Люди вимагають те, що їм належить

Скарги на дорогу по вулиці Шевченка

Вероніка ЛЮБІЧ

Жителі м. Козятина вулиці Шевченка, провулків Партизанський, Шевченка, Маяковського, вулиці Коцюбинського повідомили, що звернулися до прокурора Олега Кордона та міського голови Олександра Пузиря з вимогою. На 200-ліття Тараса Шевченка на вулиці Шевченка було зремонтовано дорогу. Однак зробили її наполовину, що викликає одне обурення. Станом на сьогоднішній день приблизно 800 метрів дороги терміново потребує ремонту.

“На наші звернення в адміністрацію міста та до депутатів, публікації в пресі позитивного результату не маємо, — йдеться в листі. — Депутат міської ради Таїса Радіна (якій доручили цю вулицю) пояснила, що коштів у бюджеті немає. Є всі підстави вважати, що по первинному румонту вся дорога за проектом була профінансована повністю. Тобто, можливо вважати, що кошти освоєні, а робота до кінця не виконана. Це свідчить про наявність ознак злочину в діях посадових осіб міста та підрядника, що виконував вказані роботи. Злочинними діями громаді завдано соціально значні незручності. Просимо вказаних вище посадовців в даній ситуації розібратись і прийняти рішення по закінченню ремонту вулиці Т. Г. Шевченка. Повідомити мешканців у пресі і міському радіо.”

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:07 200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк 18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up