Мандруй з нами по всьому світу. Наші провідники — досвідчені вояки ЗСУ

Мандруй з нами по всьому світу. Наші провідники — досвідчені вояки ЗСУ

Мандрувати можливо навіть по Манхетену! Тільки з нами — в лоно не чіпаної природи. Рюкзак за плечима, транспорт — веломашина, в руках бамбукові палиці. І все це з волонтерським центром Козятина при газеті "RIA-Козятин" (сайт https://kazatin.com)

Що я їв, пив в мандрах: пайок - хліб 200 грам, сало 150 грам, дві головки цибулі, літр сухого столового вина на дві доби.Бюджет на 48 годин 4,5 євро Гори похилі. Висота 1300 - 1800 метрів. Море сонця. Неймовірно холодна вода, спуск по рухомій річці з не бурхливим потоком.

Взуття має важливе значення. Я мандрував в такому. І це був правильний вибір, в тих умовах.

 

Залишки часів Римської імперії.

Чим вище в гори, тим більше свідчень, де була можливість вижити. Люди, як орли,  тягнулись в небо. Там шукали свою безпеку.

Дверний пройом, якому тисячі років. Як і тоді зафіксова картина світу. Двері були розраховані на тогочасного велетня: висота 170 см, ширина 80 см.

1
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up