Влад Повх
Влад Повх
2-04-53

Висвітлення тем місцевого самоврядування, корупції у владі

Влад Повх - Всі Статті (439)

9 листопада українці світу відзначають День української писемності та мови, однієї з найкрасивіших і наймилозвучніших у світі. Перевірте, чи добре знаєте українську мову.  

У п’ятницю, 18 жовтня, у Вінниці, у великій залі обласного молодіжного центру «Квадрат» презентували документальний кінофільм про життя та творчість відомого українсько-польського поета та композитора, автора знаменитої пісні «Гей, Соколи!» Тимка (Тимоша) Падуру (1801-1871).

Але населення потроху виїжджає

Начальник поліції Козятинського відділку організував прес-конференцію на тему забезпечення правопорядку під час виборчої кампанії 2019 року Президента України.

11 та 12 лютого ветерани-афганці провели колективні зустрічі з учнями Козятинської школи №2 та в центральній міськрайонній бібліотеці.

Миколаївчани обурені неправомірними, за їх словами, діями держреєстратора

Керуючий справами виконкому розчервонівся і все не знав. У кабінеті у нього ще й собака виляла хвостом

Для чого потрібна математика в житті людини? Відповідь дати легко. Принаймні, щоб навчитись рахувати гроші. Правильно вираховувати платежі за комунальні послуги. Це аксіома беззаперечна. А тепер давайте розберемося, для чого потрібні конкурси через газету “Міні-містер Козятина”?

21 січня 2018 року до нас у редакцію завітало молоде подружжя — сім`я Білякових: Марина, Сергій і Давид.

Єдиний в Україні юнацький гурток авіамоделювання, діє тільки… в Дубових Махаринцях! Його ентузіаст — креативник, вчитель, батько. До його фото і прізвища легко ставити хвалебні епітети, щоб яскраво охарактеризувати особистість.

keyboard_arrow_up