Наслідки буревію: без світла 59 населених пунктів. Серед них і Козятинщина

Наслідки буревію:  без світла 59 населених пунктів. Серед них і Козятинщина
  • Через негоду, яка вирувала 10 та 11 березня, на Вінниччині без електрики залишилося понад півсотні населених пунктів.

 

За інформацією ПАТ «Вінницяобленерго» ще вчора, 12 березня, залишалося знеструмленими 32 лінії електропередач ПЛ 6-10 кВ, з них 19 частково.

Це 59 населених пунктів області, майже 15 тисяч населення. На аварійних об’єктах працюють 43 бригади електромонтерів, а це понад 150 працівників та 56 одиниць техніки.

- Найбільшою причиною пошкодження ліній електропередач і справді став сильний вітер, який досягав 32 м/с, що і валив дерева. Найбільше постраждали лінії електропередач Замостянських, Калинівських, Хмільницьких, Козятинських, Погребищенських електромереж. Так, до Замостя прибули бригади електромонтерів з Тиврова, у Калинівку – з Літина, до Козятина – з Бару. Загалом же по області працюють 44 бригади, - зазначив директор технічній Товариства Віктор Степанець.

Також по темі:

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Якщо не місцевий, проголосувати  —  не проблема Якщо не місцевий, проголосувати — не проблема
Погоріли електроприлади. Чи насправді в усьому винен вітер? Погоріли електроприлади. Чи насправді в усьому винен вітер? Вітри повертаються Вітри повертаються Фото дня: занедбана і спустошена територія бувшого "НГЧ" Фото дня: занедбана і спустошена територія бувшого "НГЧ" Фото дня: у Козятині "латають" ями Фото дня: у Козятині "латають" ями
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up