Рух вантажівок до 40 тонн обмежувати не будуть

Рух вантажівок до 40 тонн обмежувати не будуть
  • Щороку при підвищенні температури для великогабаритних вантажівок діяло обмеження на пересування дорогами.
  • Цьогоріч через війну його скасували.

У літній період вантажний транспорт масою до 40 тонн може рухатись дорогами країни без обмежень. Про це повідомила Патрульна поліція Вінницької області.

— У першу чергу, через військову ситуацію в країні, переорієнтацію експорту на дорожню мережу та суттєві зміни у логістиці, — зазначають у поліції. — До повномасштабного вторгнення росії Україна експортувала здебільшого морем. Зараз через блокування портів наша країна перенаправила потоки товару на залізничні та автомобільні шляхи. Логістика сьогодні дуже важлива. Тож задля уникнення перебоїв у транспортуванні життєвонеобхідних вантажів сезонні обмеження цього року не вводять.

Також поліція нагадує водіям, що вони мають перевозити вантажі, як по загальній масі, так і по осьовому навантаженню у будь-який час та пору доби з дотриманням вагових параметрів. Відповідно до норм, максимальна вага вантажного транспортного засобу під час перевезень дорогами країни — 40 тонн. 

— Маємо зберегти основну мережу доріг, якими нині рухається транспорт з товарами гуманітарного призначення та експортується аграрна продукція, — зазначають у поліції.

Читайте також:

На Козятинщині ремонтуватимуть дороги. Розповідаємо, які саме

Про наявність пального на АЗС інформує Telegram-бот. Як на нього підписатися?

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up