Штучне море від СБУ завдало шкоди козятинським підриємцям

Штучне море від СБУ завдало шкоди козятинським підриємцям

На вулиці Вінниченка в районі магазину “Екран” і колишньої залізничної аптеки  утворилося море. Причиною тому — дощ.  В минулому році проблему затоплення частково вирішили, коли поставили сточну трубу і вода сходила в низовину території тер центру. Ще труба виконує свої функції по відбору з дороги води.

Та недавно колишню залізничну аптеку почали ремонтувати. Там мають оселитися СБУ-шники. Територію цього об’єкту  обгородили добротним парканом, під який копали котлован. Та не помітили, що насипом від паркана перегородили стік води з вулиці Вінниченка. Тепер на цій вулиці залито все водою.

Складається враження, що маємо Венецію по-козятинськи. Води багато, та вона брудна й шкідлива.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити Lada в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

В управлінні ЖКГ повідомили, що незручності, які виникли на вулиці Вінниченка, тимчасові (тільки при мінусовій температурі). Труба, яка слугує для відводу води, ефективна тільки влітку. В холодну пору року вода замерзає і блокує стік води з вулиці. Щоб вирішити проблему остаточно і на довго, управлінням був викопаний котлован, в який опустили кільця. Ця споруда є складовою водовідведення в місті.

Коли запрацює водовідведення, пройде якийсь час, а поки, як мешканцям Козятина, так і гостям міста, доводиться долати штучне море.

Від редакції:

Завдяки СБУ-шникам, вірніше, їх будівництва, постраждали підприємці, які торгують на міні-базарчику поблизу “Екрана”. Добратися до них неможливо. Чи відреагує місцева влада на проблеми підприємців?  

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • Bogdan Hutornoy

    поки в Європі вулиці з підігрівом і зупинки, в нас риють ями для відводу води таке воно 21 століття!! слава украіні в європу йдем... через рік напевне будем помиї з вікон виливати, але стоп , вже майже дойшли до цього, половина населення свині , які викидають сміття де завгодно. або це тіки на прб так ,як діла з цим в центрі?
  • Софія

    Цікаво, що сбушники зроблять з меморіальною дошкою Іванова (За двома зайцями) -зірвуть і викинуть, чи збережуть? чи звернуться до влади про переустановку? По любому в світовій кінематографії Іванов — знакова фігура, якою пишаються мешканці Козятина і весь український рід

    Bogdan Hutornoy reply Софія

    викинуть і не згадають
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up