Вулицями гублять нечистоти

Вулицями гублять нечистоти

На вулиці Вінницькій (колишня Дружби в с. Козятин) у господаря приватного помешкання викачали нечистоти з вигрібної ями.

Автівка з діжкою виявилася дірявою чи без герметичної кришки. На першому повороті рідина з діжки вилізла на поверхню і полилася на дорогу. Такі трофеї з’явилися в місті на вулиці Князів Острозьких, Героїв Майдану на перехресті з провулком Партизанський і вулиці Шмідта. Чим далі автівка віддалялася від місця події, тим її діжка ставала порожнішою і на дорогу виливалося все менше нечистот. До якого місця виливалася специфічна рідина, не відомо. На вулиці пригрівало добре сонце і сонячні промені дбайливо знищували докази. Відомо, що улюблене місце асенізаторів — Козятин-2, Біла казарма. Можуть взагалі відкрити каналізаційного люка і вилити у міську каналізацію. І це краще, ніж у водоймища чи на траву і в ліс.

Про роботу адмінкомісії як міської, так і районної, говорити немає чого. Такі питання поки що для них далекі. Але проблема існує.  

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту
Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ
Коментарі
  • Анонім

    Це надзвичайно важлива новина, про яку обов'язково треба було написати в газеті)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up