Вулицями гублять нечистоти

На вулиці Вінницькій (колишня Дружби в с. Козятин) у господаря приватного помешкання викачали нечистоти з вигрібної ями.

Вулицями гублять нечистоти

Автівка з діжкою виявилася дірявою чи без герметичної кришки. На першому повороті рідина з діжки вилізла на поверхню і полилася на дорогу. Такі трофеї з’явилися в місті на вулиці Князів Острозьких, Героїв Майдану на перехресті з провулком Партизанський і вулиці Шмідта. Чим далі автівка віддалялася від місця події, тим її діжка ставала порожнішою і на дорогу виливалося все менше нечистот. До якого місця виливалася специфічна рідина, не відомо. На вулиці пригрівало добре сонце і сонячні промені дбайливо знищували докази. Відомо, що улюблене місце асенізаторів — Козятин-2, Біла казарма. Можуть взагалі відкрити каналізаційного люка і вилити у міську каналізацію. І це краще, ніж у водоймища чи на траву і в ліс.

Про роботу адмінкомісії як міської, так і районної, говорити немає чого. Такі питання поки що для них далекі. Але проблема існує.  

Коментарі
  • Анонім

    Це надзвичайно важлива новина, про яку обов'язково треба було написати в газеті)

Потяг №104 "Маріуполь-Київ" прибуває на столичний вокзал о 7:18.

У зв'язку з численними зверненнями любителів-рибалок з питань де і як дозволено ловити рибу в Україні, тому що в останні...

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах...

У Харкові поліцейські затримали чоловіка, який займався розповсюдженням відео з дитячим порно

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up