Вулицю Склярова покалічили

Вулицю Склярова покалічили

Майже місяць минуло, як бригада дорожників на вулиці Склярова замінювала люки водяних артерій міста та комунікацій

Галина Касянівська

Спочатку на дорогу поклали свіжий асфальт. А через два дні розбили той асфальт відбійними молотками та витягли застарілі люки. Люки замінили на нові і виставили їх вище дорожнього покриття, тому що мали намір на дорогу покласти ще один шар асфальту.

Те, що порушується технологічний процес, знали як працівники дорожньої служби, так і чиновники, які найняли тих роботяг. Я не маю на увазі людей, які виконують чорнову роботу. У них своя технологія — бери на лопату побільше і кидай чим подалі. Мова йде про бригадира-майстра.

Наша газета часто дає роз’яснення, що таке капітальний ремонт дороги. Це коли відбувається заміна всіх комунікацій, тобто люк каналізації чи водної магістралі залишається на подушці криниці завжди на одній висоті. Його не можна піднімати на висоту запланованої дороги. Сама дорога може бути вищою, нижчою, а люк на одному рівні. Та на вулиці Склярова вирішили змінити технологію і люки підняли. Що з цього вийшло, вже всі сміються. Ми не знаємо, як буде влада виправляти недоліки на Склярова. Та ми знаємо, коли закладається два шари асфальту в свіжій закладці, то це капітальний ремонт дороги. Коли два шари асфальту закладають через місяць чи більше, то вже поточний ремонт дороги після... поточного.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up