Як правильно роз'їжджатися на перехресті при повороті наліво

Як правильно роз'їжджатися на перехресті при повороті наліво

Правила дорожнього руху ніяк чітко не регламентують це питання

У пункті 8.7 ПДР (правил дорожнього руху) йдеться, що «при виїзді з перехрещення проїзних частин доріг автомобіль не повинен надаватися на стороні зустрічного руху».

З огляду на це і те, що у нас в країні правосторонній рух, можна припустити, що правильно в разі повороту наліво роз'їжджатися лівими бортами. Тобто залишаємо центр перехрестя з лівого боку від себе і лівого борту автомобіля.

Однак це можна здійснити, якщо на перехресті машин трохи або на під'їзді до нього є розділювальна смуга.

Якщо ж автомобілів занадто багато, вони просто створять пробку. З цієї причини водії частіше роз'їжджаються правими бортами, що зручніше і теж не є порушенням, а також не створює перешкод іншим водіям.

Вибір в цьому залишається за водіями. Якщо автомобіліст, виїжджаючи з перехрестя, не надається на «зустрічній», порушенням не буде ні один з варіантів.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up