Як правильно роз'їжджатися на перехресті при повороті наліво

Правила дорожнього руху ніяк чітко не регламентують це питання

Як правильно роз'їжджатися на перехресті при повороті наліво

У пункті 8.7 ПДР (правил дорожнього руху) йдеться, що «при виїзді з перехрещення проїзних частин доріг автомобіль не повинен надаватися на стороні зустрічного руху».

З огляду на це і те, що у нас в країні правосторонній рух, можна припустити, що правильно в разі повороту наліво роз'їжджатися лівими бортами. Тобто залишаємо центр перехрестя з лівого боку від себе і лівого борту автомобіля.

Однак це можна здійснити, якщо на перехресті машин трохи або на під'їзді до нього є розділювальна смуга.

Якщо ж автомобілів занадто багато, вони просто створять пробку. З цієї причини водії частіше роз'їжджаються правими бортами, що зручніше і теж не є порушенням, а також не створює перешкод іншим водіям.

Вибір в цьому залишається за водіями. Якщо автомобіліст, виїжджаючи з перехрестя, не надається на «зустрічній», порушенням не буде ні один з варіантів.

Коментарі
09:52 Запит «Гітлер» народивсь 20 квітня або Ленін 22 квітня 09:43 Новини Агро-ліс Козятина - покращать естетичний вид накриття криниці 19:57 На Рівненщині Птича Дубенського . Московський патріархат не дають відспівувати загиблого українського бійця. 18:44 Вірмен у світі 10 мільйонів , з яких третина у Вірменії. Діаспора в Росії, Франції, Ірані, США, Канаді, Україні, Грузії 18:33 Тело сбросили в реку: под Киевом похоронили 28-летнего волонтера Дмитрия Гончаренко, расстрелянного боевиками "ЛНР" 12:27 На ПРБ з’явилися сміттєві баки 12:22 Нова емблема “Моноліта” 12:10 11 медалей привезли інваспортівці 12:02 Методи боротьби зі стресом, які доступні кожному 11:54 Безпринциповість Пристосуванці не проявляють зараз гуманності до Савченко 06:25 Як зліпили зупинку біля училища. фото відео 11:46 Сьогодні - день Ревучої води. Чому потрібно слідкувати за "сваркою" в небі? 11:37 “Громадянська позиція” готова до виборів, хоча ресурси обмежені

Наш співрозмовник — пані Марія Хітрова. Їй 27 років. Із них дитинство (10 років) провела в Козятині.

У середу, 11 квітня, на вулиці Куликівського працівники Козятинської дирекції залізничних перевезень копали лунки під саджанці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up