Жителі села Махнівка потерпають від снігу та ожеледиці

Жителі села Махнівка потерпають від снігу та ожеледиці

Тротуари, вуличні дороги Махнівки вчасно не були очищені від снігу.

У зв’язку з підвищенням температури та опадами дощу утворився льодовий покрив. Люди практично опинилися в лещатах природи. Жителі села не можуть без ризику для життя добратись до робочого місця, учні — до школи, діти — в дитсадок.

Селом проходить міжнародна автомагістраль, узбіччя завалені снігом та покриті льодом. Кожен громадянин, йдучи по дорозі, наражає себе на смертельну небезпеку. Громадяни дискутують між собою, чи можна було уникнути такого стихійного лиха? Дійшли висновку — так! Цим самим винесли вердикт бездіяльності місцевої влади в особі Павла Кузьмінського та директору комунального підприємства пану Цуркану.

Територіальна громада має в наявності дуже дорогий трактор з відвалом. Можна було організувати очистку доріг від снігу, а потім посипати протильодяною сумішшю. Чому керівництво села ігнорує своїми громадянами та не виконує розпоряджень голови районної РДА Олега Оркуші щодо вжитвання заходів по боротьбі зі стихією?

Але зарплату та премії керівнику громади виплачують  з людських заробітків!? Потрібно відробляти! Якщо не вистачає талану думати про всі вулиці громади, то, може, під силу забезпечити лересування громадян до амбулаторії та учнів і вчителів до школи???

Світлана НАВІНА

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up