Громадський діяч Тетяна Єрмолаєва домагається припинення свавілля з боку мерії Козятина

Громадський діяч Тетяна Єрмолаєва домагається припинення свавілля з боку мерії Козятина

В місті продовжується "газова атака".  Міський голова не стримав слова — в котельнях так і спалюють шкарлупу насіння в перемішку з різними відходами

Зранку на прийом до козятинського міського голови зібралися городяни. Серед них депутати міськради, мешканці території, яка найбільше потерпає від диму з котелень, громадські діячі. На цей раз Пузир втік. 

Зустрівся з активістами заступник Євген Малащук. Був присутній керівник КП "Добробут" Ігор Лівшиць. Він мав бажання відповідати на запитання людей. Але вони не хотіли його слухати, вимагаючи відповідей від заступника міського голови. Малащук завірив, що сертифікати на паливо є. Але ніхто нікому їх не показав.

Після візиту делегація побувала на території котельні, яка знаходиться в центрі міста біля дитсадочка. Спалювання шкарлупиння соняшника в перемішку з пилом і відходами деревини продовжується.

Активісти вирішили збирати підписи депутатів, аби зізвати позачергову сесію, на якій заслухати звіт, як використовуються кошти на опалення.

Читайте також: Ще трошки і — в сміттєвий бак  

Пузир оплочує лушпиння ціною торфу

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Ольга

    Шановні,звертатись до місцевої влади безрезультатно.Треба йти до Вінницької екологічної інспекції,далі до Києва.Бо Пузир буде брехати,тікати доки не наступить весна і котельня потухне,проблема зникне.А на той рік-все по кругу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up