Орендарі для нашого вокзалу ніяк не знайдуться

Орендарі для нашого вокзалу ніяк не знайдуться
На Київській платформі планують здати в оренду одразу чотири ділянки
  • Укрзалізниця виставила на аукціон цілу низку локацій біля будівлі вокзалу станції Козятин та у самому приміщенні.
  • Попри те, що торги оголошували вже двічі, поки орендаря знайшли лише для одного лоту.
  • Детальніше про це — у нашій публікації

Ще на початку червня в «Укрзалізниці» повідомили про те, що компанія збирається віддати в оренду комерційні площі більше двох десятків вокзалів по всій Україні. Акціонерне товариство запланувало виставити на аукціон на «Prozorro.Продажі» понад 41,5 тисячі квадратних метрів площ. На залізниці прогнозують, що таким чином можна буде в рік отримувати більше 100 мільйонів гривень додаткових прибутків.

«Більшість цих площ нам вже роками не приносили прибутків. Дотепер максимальний обсяг орендних площ по всіх вокзалах сукупно складав трохи більш як 9,5 тисячі квадратних метрів. Ми змінюємо цю ситуацію, адже відведені для торгівлі зони мають приносити доходи компанії, а не збитки на їх утримання. Проте в довгостроковій перспективі — підготувати 11 вокзалів до концесії», — процитували на сайті Укрзалізниці Івана Юрика, виконуючого обов’язки голови правління компанії.

До переліку вокзалів, чиї комерційні площі зібралися здати в оренду до кінця цього літа, потрапив і козятинський. Пошук орендарів стартував 10 червня, наступного дня після того, як опублікували вищезгадану новину на сайті «Укрзалізниці». На платформі «Prozorro.Продажі» виставили на аукціон 10 лотів:

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up