Рецепти за межами здорового глузду

Яку стратегічну перспективу бачить команда міського голови, розганяючи ринки? Адже, як людина, яка добивається подвійного преміювання, щось повинна робити корисне для свого міста і держави в цілому.

Рецепти за межами здорового глузду

Мушу нагадати міському голові, що стратегічна мета будь-якої держави, це максимальне виробництво власних товарів і послуг. Ми майже нічого не виробляємо. Зате ми можемо надавати послуги. І одною із складових постіндустріальної економіки є перехід від ціни товару до ціни послуги.

Яку ж послугу отримують підприємці та продавці домашньої продукції на центральному ринку? Не секрет — ніякої. Люди є на центральному ринку тільки в ринкові дні. І то тільки ті, що мають бажання поновити свій гардероб. Понеділок, вівторок, середа, п’ятниця: ринок фактично не працює. Звичайно, за відсутності умов торгівлі на колгоспному ринку, люди підуть торгувати на В. Земляка. Та й як пояснити коровам, козам чи курям, щоб вони неслися чи доїлися тільки в ринкові дні?

Задача влади — створити умови для торгівлі, тобто надати оплачувану послугу, і щоб торгуючих було чим побільше. А не розігнати тих, хто сплачує до бюджету чи дає кошти за місце.

Якось владі вдалося тимчасово впоратися з першою хвилею торгуючих на вулиці Земляка, та не за горами друга хвиля — квіти, розсада, плюс молочна продукція. Знову організуєте рейди поліції на ринку? Міський голова повинен бути господарником, аналізувати економічні явища та виявляти проблеми економічного характеру. Тоді це буде міський голова, якому громада пробачить 200 відсотків преміальних. Спочатку заробіть ті кошти, а потім вже преміюйте себе .

У кожному місті, де немає індустрії, місцева влада повинна бути зацікавлена в робочих місцях для мешканців міста. Адже кожен працюючий сплачує до бюджету. Коли в ньому вистачає коштів на всі потреби, це реальний бюджет і влада хороша.

Яка влада в нашому місті, попробуємо розібратися.

Кожному відома економічна ситуація, що склалася в нашій державі. Кожен наш співвітчизник відчуває, що вона перебуває в стані стагнації. Чому воно так, також всім відомо. Тільки корупцію, крадіжки, все для своїх і перед законом всі рівні і тих, що рівніші, виведемо за дужки. Візьмемо тільки економічну складову. Усі чиновники знають, як державою чи містом керувати. От тільки рецепт виходу з кризи у кожного керманича свій. І не рідко буває, що той рецепт за межами здорового глузду.

Ми не будемо обговорювати різницю між індустріальною економікою, яка до нашого міста ніякого відношення не має. Та й взагалі індустріальна економіка вичерпала свій ресурс через відсутність індустрії в державі. А от до постіндустріальної економіки, яка вже панує в багатьох країнах світу, наше місто може долучитися.

Адже постіндустріальна економіка, це стратегічне планування на довгострокову  перспективу.

Коментарі

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 25 квітня 2018 року. По чому нині можна купити...

Наш співрозмовник — пані Марія Хітрова. Їй 27 років. Із них дитинство (10 років) провела в Козятині.

Сьогодні сфера інформаційних технологій - найперспективніша на ринку праці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up