Службові авто і техніка для бюджетників: яку найбільшу суму можуть на них витратити зі скарбниці

Службові авто і техніка для бюджетників: яку найбільшу суму можуть на них витратити зі скарбниці
Фото ілюстративне. Світлина з архівів газети
  • Депутати міської ради затвердили граничні витрати на закупівлю автомобілів, техніки та офісних меблів для бюджетних установ та організацій.
  • Відповідне рішення прийняли на 6 сесії 8 скликання.

Одна з найдешевших позицій у цьому переліку — мобільний телефон. Максимальна сума, яку можуть на нього витратити з міського бюджету — 3 тисячі гривень. За ці кошти можна придбати смартфон Samsung Galaxy на 2 сім-картки. Передбачено також і утримання телефона — щонайбільше 500 гривень щомісяця.

А ось на комп’ютер чи ноутбук можуть витратити з бюджетних коштів максимум 30 тисяч гривень. Раніше ця сума була всього на 2 тисячі меншою. У системі електронних закупівель Prozorro ми знайшли інформацію про те, що наше Управління соцполітики востаннє купувало ноутбук у 2019 році за 20 тисяч гривень. Цьогоріч комп’ютерів і ноутбуків поки не купували.

Максимальна сума, яку можуть витратити з міського бюджету на комплект меблів для службового кабінету — від 30 до 40 тисяч гривень. Це для міського голови, заступників, керівників відділів та управлінь, установ і комунальних підприємств. Так само визначені максимальні суми на придбання столів, шаф, крісел та інших меблів для працівників. До прикладу, максимальна сума, яку можуть витратити на стіл — 3 тисячі гривень. Цьогоріч комунальне підприємство «Чисте місто» вже провело через Prozorro закупівлю комодукомоду і письмового столу. Останній придбали за 820 гривень.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up