В Україні подорожчає один з найпопулярніших напоїв

В Україні подорожчає один з найпопулярніших напоїв

У наступному році в Україні можуть стрімко злетіти ціни на каву.  

Як повідомляє Телеграф, фахівці провели дослідження і встановили, що в нашій країні продовжує зростати попит не тільки на каву, але і на кавові продукти.

За підрахунками експертів, за рік українці випивають в середньому близько ста чашок кави. «Причому фокус попиту все більше зміщується з розчинної на натуральну зернову каву. Зростання попиту сприяло збільшенню виробництва кави в Україні», - відзначили експерти.

ОПИТУВАННЯ

Опитування

Яку Ви п'єте каву?


За їхніми прогнозами, ціни на каву будуть рости не тільки в Україні, але і у всьому світі, однак, в той же час, за останні роки цей напій серйозно подорожчав, і різкого стрибка цін не буде.

Втім, експерти не виключають, що вже в найближчому майбутньому може виникнути дефіцит цього продукту в силу різних причин, в тому числі, і глобальної зміни клімату на планеті.
 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони
Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський У Сестринівці та Жежелеві горіли будинки, а в Бродецькому — трава У Сестринівці та Жежелеві горіли будинки, а в Бродецькому — трава
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up