«Відродження» заборгувало 2,4 мільйона податків. Хто за це заплатить?

«Відродження» заборгувало 2,4 мільйона податків. Хто за це заплатить?
  • Комунальне підприємство «Відродження», без перебільшення, виправдовує свою назву і відроджується з попелу, як птаха фенікс.

  • Рішення про його ліквідацію прийняли майже три роки тому, але до цього часу повністю не ліквідували.

  • Та і це ще не все — «Відродження» має чималий борг перед податковою

Пам’ятаєте поширену у Козятині практику, яка тривала впродовж багатьох років? Спершу утворювали комунальне підприємство, яке мало різні види діяльності, воно ставало збитковим і за кілька років його закривали, натомість утворюючи нове. «Відродження» — одне з підприємств саме цієї серії. Разом із «Будтеплосервісом» воно прийшло на зміну міському комунальному підприємству «Оберіг».

Чим свого часу тільки не займалося «Відродження» — і вивозом сміття, і обслуговуванням багатоквартирних будинків, і навіть дороги грейдерувало. Його товариш «Будтеплосервіс» дублював «Відродження» за деякими функціями, але основним його призначенням було теплопостачання.

«Будтеплосервіс» проіснував вісім років — комунальне підприємство визнали банкрутом і ліквідували за рішенням суду. «Відродження» прожило трохи довше — рішення про його ліквідацію міська рада прийняла у березні 2019-го, але процедура ліквідації не завершилася досі. Тобто, фактично підприємство не існує вже три роки, втім, за даними реєстрів його діяльність не припинена, а лише перебуває у стані припинення. Якщо пояснити простішими словами, то це якби ви вимкнули телевізор з пульта, але не витягнули шнур живлення з розетки — техніка наче й не працює, але продовжує споживати електроенергію.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

13:33 Одну нирку видалили в дитинстві, а на другій — злоякісна пухлина. Потрібна допомога махнівчанці Дарині 12:07 Відома ймовірна причина пожежі, через яку загинув козятинчанин play_circle_filled 11:09 «За дві години пів тонни розібрали». У Козятині немає солі 10:23 Зберігайте спокій: у нашому районі проведуть масовий вибух з використанням вибухових речовин Від читача 23:18 Проросійські символи на рекламних баннерах в Козятині 09:38 Наші винищувачі перехопили та збили дві крилаті ракети: про війну по регіонах України 08:45 У власній квартирі під час пожежі загинув 71-річний козятинчанин 08:11 Грози та сильний вітер: про погоду у Козятині і не тільки сьогодні, 26 травня 19:00 Втратили роботу через війну? Інструкція, як оформити допомогу по безробіттю в «Дії» 17:53 ID-картки: куди звертатися, щоб отримати та скільки це коштує 15:10 Козятинський вокзал, пес Патрон і Шевченко: що на екосумках, які продадуть на благодійність photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up