Клуби

Заплановані конкурси та вечеря з ухою

Драйф — музика технічних мандрів. Досвідчені інструктори ЗСУ, розвідники, медики, диверсанти, піхотинці, артилеристи будуть...

Влада сама по собі а люди також Це незавершена стаття з географії України. Ви можете допомогти проекту, виправивши або...

Про вподобання любителів кайфу розказали поліцейські, що борються з наркозлочинами

Досвідчені садівники і городники знають, що головну допомогу при плануванні земляних робіт надає місячний посівний календар, який формується з допомогою найбільш передових технологій, зайнятих в астрології, астрономії і математиці.

Село Пиківці недалеко від Козятина. Ну зовсім поряд. За звітний період 2016-2017року переселилися до Бога душі 16 осіб. А народились всього шестеро дітей. І жодного весілля. Сухі слова для стороннього і вирок для громади. Село вимирає. Багато будинків-привидів, де немає нікого — ні старого, ні малого.

Там звірі не живуть і люди туди не ходять

Зникне ще одне село. Заростуть бур'янами стежки і дороги. Ще деякий час люди будуть з'їжджатися на Паску,на проводи. А потім і це зникне. Селом бігатимуть не діти, не кури, а дикі кози. Змагаючись за право жити на теренах села Пиківець, якщо таке залишиться.

Щорічний фестиваль «Кіномедіа» запрошує на Open Air, який відбудеться 4 жовтня о 18:00 у вільному просторі KMArt Yard (вул. Іллінська, 9, вхід через прохідну НаУКМА на Волоській, 8/5). Джерело:Ресурсний центр ГУРТ

Полювання на пернату дичину починається з 16 години 13 серпня і триватиме по 25 грудня включно. На перепілку — до 6 листопада включно.    

В оздоровчому таборі “Пролісок” розпочалася перша зміна. Діти, які відпочивають там, не тільки оздоровлюються, а й розширюють кругозір щодо здорового способу життя та розвитку комунікативних умінь та творчих здібностей і нахилів.  

Віддані шанувальники популярної гри «Що? Де? Коли?» вже три роки грають у неї разом зі своїми друзями. Вінничани створили свій клуб «Срібна стріла» та викладають в інтернет відеозаписи з ігор.

Пожежу в міському будинку культури засекретили, щоб приховати реальні збитки?

о.Микола Мединський-Залізняк, керівник капеланської служби ДУК ПС

keyboard_arrow_up