Клуби

Загиблого  жителя м. Козятин на подвір’ї його  будинку виявили перехожі вранці 1 грудня та зателефонували до поліції.    Протягом кількох годин поліцейські встановили зловмисника, причетного до нанесення смертельних ушкоджень своєму сусідові. Підозрюваний намагався позбутись тіла потерпілого та речових доказів. Свій закривавлений одяг він намагався спалити в печі у своєму будинку.  Зловмисник, який має судимості за особливо тяжкі злочини, в тому числі вбивство, поміщений в  ізолятор тимчасового тримання. 

Заплановані конкурси та вечеря з ухою

Драйф — музика технічних мандрів. Досвідчені інструктори ЗСУ, розвідники, медики, диверсанти, піхотинці, артилеристи будуть Вашими провідниками. Ніч під небом. Вмитись росою. Облаштування засідка, криївки. Швидке пересування. Робота в двійках. Читання та ходіння по карті. Корегування та вихід на визначені цілі. Нічний караул. Маскування. Інша вся інша військова наука, нажита солдатами ЗСУ. Радіо-пеленгування. Солдатом можеш ти не бути, а партизаном зобов'язанний стати  

Влада сама по собі а люди також Це незавершена стаття з географії України. Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.

Про вподобання любителів кайфу розказали поліцейські, що борються з наркозлочинами

Досвідчені садівники і городники знають, що головну допомогу при плануванні земляних робіт надає місячний посівний календар, який формується з допомогою найбільш передових технологій, зайнятих в астрології, астрономії і математиці.

Село Пиківці недалеко від Козятина. Ну зовсім поряд. За звітний період 2016-2017року переселилися до Бога душі 16 осіб. А народились всього шестеро дітей. І жодного весілля. Сухі слова для стороннього і вирок для громади. Село вимирає. Багато будинків-привидів, де немає нікого — ні старого, ні малого.

Там звірі не живуть і люди туди не ходять

Зникне ще одне село. Заростуть бур'янами стежки і дороги. Ще деякий час люди будуть з'їжджатися на Паску,на проводи. А потім і це зникне. Селом бігатимуть не діти, не кури, а дикі кози. Змагаючись за право жити на теренах села Пиківець, якщо таке залишиться.

keyboard_arrow_up