Клуби

Заплановані конкурси та вечеря з ухою

Драйф — музика технічних мандрів. Досвідчені інструктори ЗСУ, розвідники, медики, диверсанти, піхотинці, артилеристи будуть Вашими провідниками. Ніч під небом. Вмитись росою. Облаштування засідка, криївки. Швидке пересування. Робота в двійках. Читання та ходіння по карті. Корегування та вихід на визначені цілі. Нічний караул. Маскування. Інша вся інша військова наука, нажита солдатами ЗСУ. Радіо-пеленгування. Солдатом можеш ти не бути, а партизаном зобов'язанний стати  

Влада сама по собі а люди також Це незавершена стаття з географії України. Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.

Про вподобання любителів кайфу розказали поліцейські, що борються з наркозлочинами

Досвідчені садівники і городники знають, що головну допомогу при плануванні земляних робіт надає місячний посівний календар, який формується з допомогою найбільш передових технологій, зайнятих в астрології, астрономії і математиці.

Село Пиківці недалеко від Козятина. Ну зовсім поряд. За звітний період 2016-2017року переселилися до Бога душі 16 осіб. А народились всього шестеро дітей. І жодного весілля. Сухі слова для стороннього і вирок для громади. Село вимирає. Багато будинків-привидів, де немає нікого — ні старого, ні малого.

Там звірі не живуть і люди туди не ходять

Зникне ще одне село. Заростуть бур'янами стежки і дороги. Ще деякий час люди будуть з'їжджатися на Паску,на проводи. А потім і це зникне. Селом бігатимуть не діти, не кури, а дикі кози. Змагаючись за право жити на теренах села Пиківець, якщо таке залишиться.

Щорічний фестиваль «Кіномедіа» запрошує на Open Air, який відбудеться 4 жовтня о 18:00 у вільному просторі KMArt Yard (вул. Іллінська, 9, вхід через прохідну НаУКМА на Волоській, 8/5). Джерело:Ресурсний центр ГУРТ

keyboard_arrow_up