Батько брехні — диявол

о.Микола Мединський-Залізняк, керівник капеланської служби ДУК ПС

У суспільстві знову активно обговорюють тему Мінських домовленостей. Оцінки різні, реалії їх ефективності — незмінні.  «Забезпечити негайне двостороннє припинення застосування зброї» — читаємо у першому пункті домовленостей за 5 вересня. “Виведення всіх іноземних найманців із зони конфлікту, як з одного, так і з іншого боку” — наголошує 9 пункт за 20 вересня. Ці та інші розділи домовленостей надзвичайно важливі, як для миру і стабілізації в Україні, так і для безпеки світової спільноти загалом. 
Але реальність абсолютно протилежна — це кровопролиття під Дебальцеве, це простягання імперсько-шовіністичних щупалець до Маріуполя. Це повсякденні обстріли наших позицій, де гинуть наші діти.  "Угоди з Росією не варті й паперу, на якому написані" — ще у 1862 році сказав  Отто фон Бісмарк, посол Пруссії у Санкт-Петербурзі. 
Практика сьогодення показує, з тих часів нічого не змінилося. Ідеологія  московина – ідеологія брехні, загарбництва та підлого крутійства. «Батько брехні є диявол», — говорить Христос, а хіба може щось спільне бути добром і злом, між правдою і брехнею, хіба можуть бути домовленості між Христом і сатаною. До речі, коли Ісус приходить до храму і бачить торговців, то він не іде з ними на «мирні перемовини», не проповідує їм, а взявши в руки бич (тогочасна холодна зброя), б'ючи їх, виганяє із храму: «Ідіть звідси і не осквернюйте дім Отця мого». Чому Христос не проповідує? Не переконує? Є люди, котрі не розуміють іншої мови, крім мови сили. «Не кидайте перла свиням під ноги…» вчить Ісус. І всі сьогоднішні домовленості, всі зусилля представників ОБСЄ та світової спільноти являються перлами, кинутими під ноги імперської свині, що брехливо рохкаючи, втоптує його у московсько-шовіністичне болото. 
Бачу доцільним і раціональним звернення козятинської громади до Президента США Барака Обами, тільки повне усвідомлення цієї небезпеки, котру несе московська агресія не тільки для України, а й для всієї світової спільноти, (агресивна московська імперія, немов ракова пухлина на тілі планети Земля, століттями проливає кров багатьох народів) допоможе нам, об’єднавши зусилля, спільно приборкати скаженого, озвірілого московського ведмедя.
СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА!
НЕХАЙ ГОСПОДЬ БЛАГОСЛОВИТЬ НАШ НАРОД

Коментарі (1)
  • Светлана Манелюк

    я фигею, дорогая редакция
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up