Брутальне ставлення до журналіста

Брутальне ставлення до журналіста

У п’ятницю, 20 квітня, на підприємстві ПП «Агро-дружба», що в Теребовлянському районі Тернопільської області, під час розслідування нелегального продажу дизельного пального жорстоко побили та тримали у замкненому приміщені журналіста відділу розслідувань «Волинь24» Сергія Шаповала та оператора «12 каналу» Романа Харченка.

За попередньою інформацією, оператор отримав струс головного мозку, а у журналіста Сергія Шаповала розсічення щоки. Окрім цього, нападники знищили техніку, адже відомо, що оператора били по голові камерою.

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко прокоментував «12 каналу» інцидент із побиттям волинських журналістів.

«Це грубе порушення закону, брутальне ставлення до журналіста і до журналістської професії. Має бути швидке розслідування та покарання, для того, щоб іншим неповадно було. Журналісти несуть дуже важливу функцію. Працюють для того, щоб владу тримати за горло незалежно від прізвищ, щоб всі у суспільстві дотримувалися і законів, і норм поведінки. І коли таким людям заважають не тільки в нас, а й в усьому світі – це питання стає і піднімається на вищі щаблі», - заявив Анатолій Гриценко.

«У світі зрозуміли: стримування противаги, взаємний контроль і повага до людини – це має бути головним. Влада повинна дати чітку відповідь – не можна жодним чином закрити це питання. Не можна допустити, щоб сталося, як із Павлом Шереметом, чи з кимось іншим, коли доводять до трагедії. Я вважаю, що президент не повинен чекати якихось петицій. Він – гарант дотримання прав, свобод. Він прекрасно знає, що таке журналістська професія. І такі випадки йому доповідають так само, як і міністру внутрішніх справ», - додав лідер «Громадянської позиції».

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up