В Козятині поліцейські віддубасили хворого на діабет афганця

В Козятині поліцейські віддубасили хворого на діабет афганця
І зовсім інша реакція в с.Махаринці поліції з явними тітушками .Повне взаємо порозуміння.На Ви ...

Зі слів потерпіло, застосувавши надмірну силу, розтрощили переносицю, скрутили, вкинули в службове авто. По дорозі в районі "Гроша" йому окровавленому вдалось втекти. Без свідомості його знайшли  діти. Надали першу медичну допомогу ...

Два місяці жодних обов'язкових слідчих дій не проведено. В офісі ветеранів війни відбулась пресконференція потерпілого з пресою. Зібралось до півсотні афганців. Як підсумок, сформована робоча група по захисту потрепілого від свавілля поліції. Трагедія, що поліцейські відносно самих себе вже два місяці проводять перевірку і замилюють справу. В разі відсутності реакції і співпраці, ветерани війни готові блокувати відділ поліціїю

Що притаманно в даній справі що прокурор пан Олег Кордон переадресував справу для перевірки тим же особам яких потерпілий звинувачує в нанесенні побоїв.

  Це явно не корупція і ніякого порушення,навіть не цинізм Просто так треба не потерпілому а кривдникам.Захисникам устрою держави України.А то путається діабетіки під ногами.Ну й що що ветеран штурмовик ДШБ Афгану. Хоча він один покалічений в крові протистоячі поліції не зважаюяи на вік 60 років стратегічно і тактично прямо скажу взув по повному молодих вгодованих елітних поліцейських України.

Як не крути респект ветерану пенсіонеру.

Один проти переважаючого кількістю поліцейських зумів вистояти.Бо куда його везли поліцейськи пока не зрозуміло.Ясно одне лікарню вони минули з явно покаліченим затриманим.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up