Обережно, шахраї: антивакцинатори від імені «Почаївських старців» закликають втікати до Хмільника

Обережно, шахраї: антивакцинатори від імені «Почаївських старців» закликають втікати до Хмільника
Фото: Заборона

У Вінницькій області діють зловмисники, які нібито з благословення «Почаївських старців», закликають віруючих залишати домівки, звільнятись з роботи, та оселятись на приватній території у місті Хмільник, мотивуючи свої дії необхідністю рятуватись від «вакцинації, яка з початку грудня стане примусовою».

 

Про це повідомляє сайт Вінницької єпархії УПЦ МП.

"Жодного благословіння на свої дії згадані особи не мають ані від братії Почаївської лаври, ані від духовенства Троїцького Браїлівського жіночого монастиря", - зазначив митрополит Вінницький Варсонофій у своєму розпорядженні.

— Закликаю духовенство проявляти увагу та пильність, аби ніхто з парафіян не став жертвою шахраїв.
Нагадую, що питання вакцинації не є таким, що стосується віри та спасіння і знаходиться виключно в полі власного вибору та відповідальності кожної людини. Застерігаю духовенство і вірних від спілкування з шахраями, оскільки їх діяльність є антицерковною. За офіційною інформацією звертайтесь до настоятелів місцевих храмів єпархії, благочинних та в єпархіальне управління", - наголосив Варсонофій, митрополит Вінницький і Барський

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • Artur Edu

    Не вірю, що у 21 столітті хтось би на таке повівся. Це ж повна маячня
  • Читач78

    істинна правда! усім антиваксам до 10 грудня необхідно покинути територію м. Козятин, інакше їх примусово буде переслено у спеціально облаштоване гетто для тупих!

keyboard_arrow_up