9 березня — День народження пророка української нації. Факти з біографії та патріотичні відео від козятинчан

9 березня — День народження пророка української нації. Факти з біографії та патріотичні відео від козятинчан
  • Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка —  великого Кобзаря, видатного українського поета та художника.
  • Шевченко — символ свободи і Незалежності.
  • Зробили підбірку вітань наших земляків з нагоди річниці Кобзаря

— Тарас Шевченко сьогодні, як ніколи, близький нам своїм незборимим прагненням свободи, волі й переможного духу! Кобзар сприймається як сучасник, попри те, що сьогодні вже 209-й день його народження...Він став Пророком для багатьох поколінь українців. Нині заклик поета: «кайдани порвіте і вражою злою кров’ю Волю окропіте!» лунає гучно як ніколи! Українці вперто боротимуться і будуть панувати в своєму рідному краї, бо: «Не вмирає душа наша, Не вмирає воля. І неситий не виоре На дні моря поле!», —  написав Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА

Будинок культури с. Козятин опублікував також відеозвернення з нагоди Дня народження Тараса Шевченка

«І став для нас Шевченко заповітом

Безсмертним, як саме людське життя.

Ми будем славить перед цілим світом

Живе й святе Шевченківське ім'я»

Самгородоцький будинок культури розповів про творчий проект Самгородоцького будинку культури «Весна розпочинається з Кобзаря»

— Надзвичайно приємним сюрпризом стала участь у «Шевченківських читаннях» найменших знавців поезії Кобзаря — вихованців старшої групи дошкільного підрозділу КЗ «Самгородоцький ліцей», — йдеться у дописі

Дітлахи вражають своїм патріотизмом, милують безпосередністю та точно підкорять ваші серця.

— Щиро дякуємо вихователю Тетяні Шаталюк за відео, співпрацю, активну життєву позицію та любов до дітлахів.

До вашої уваги уривки творів Т.Г. Шевченка у дитячому виконанні:

  • Давид Мосійчук та Денис Саввон — «Тече вода з-під явора»;

  • Богдана Житкевич — «Світає, край неба палає».

 

 

На сторінці Культура Козятинської Громади зробили опитування мешканців міста,щодо творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Рекомендуємо послухати відомі твори Тараса Шевченка в музичних стилях

Читайте також:

У Козятині розпочались безкоштовні курси з підготовки до ЗНО/НМТ з української мови

Бажають найшвидшої перемоги та пишаються жінками: зробили підбірку вітань з 8 березня від козятинчан

8 березня переносити зарано. Фоторепортаж з вулиць Козятина

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Георгий Комар

    Слава Україні! Героям Слава! Смерть ворогам! 👍 👍 👍

08:07 Не розкидайте дріб'язок: історія та прикмети 24 березня play_circle_filled 07:44 На «Кубку Свободи» на потреби ЗСУ зібрали тисячу двадцять гривень 20:52 У Козятинській громаді День жалоби: прощатимуться з Героями Віктором Кравчуком та Дмитром Хуторним 19:56 Фото дня: як у Козятині наводять порядок photo_camera Від читача 15:13 Оголошення 18:11 «Безмежно любила дітей, своїх і чужих»: перестало битися серце Надії Єрмолаєвої 15:43 Козятинські рятувальники врятували пса — витягнули тварину з погреба 14:50 У Самгородоцькій громаді відкрили Меморіальну дошку в пам'ять про загиблу Героїню Вікторію Поліщук 13:33 Волонтерство - крок до перемоги! (Новини компаній) 13:30 Кому цей танк заважає, після перемоги нехай воїни вирішують що з ним робити 13:08 Яка країна готує найсмачнішу піцу? Цікаві факти про відому страву (Новини компаній) 12:00 Минає рік, як перестало битися серце нашого земляка Євгена Гижі 11:00 На центральній вулиці хочуть робити капремонт 10:01 Впіймати на «гарячому» паліїв: рятувальники «прочісують» села та штрафують за спалення сухої рослинності 09:09 Директорам школа Козятинської громади передали хромбуки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up