День Соборності України у школі №5

День Соборності України у школі №5

У дорослих тремтіли повіки, з’являлися сльози. «Україна – це ми!» - співали діти, щиро радіючи, що їх підтримували оплесками та вигуками: «Мо-лод-ці!»

 

Потрапляючи на виховні заходи, проведені класним керівником ЗШ №5 Іриною Слободяник, одразу відчуваєш: буде свято! Яке б дійство не готувалося, вражає злагодженість, відповідальність, розуміння малечею того, що хоче від них наставник.

На День Соборності України також було все продумано до дрібниць: прикрашені фойє та сцена кольоровою символікою і власноруч виготовленими квітами, патріотично налаштовані другокласники у вишиванках із жовто-блакитними стрічками та кульками.

Не по-дитячому звучали із уст малечі слова «соборність», «незалежність», «військова агресія» тощо.

Нині маленькі громадяни дорослішають рано. Особливо це відчули, коли тремтливі рученята розгорнули на сцені жовто-блакитне полотнище, а Ірина Михайлівна проникливо читала поезію, звернувшись до присутніх. Учні зі сцени виголошували слова, а у дорослих сіпались повіки, з’являлися сльози. «Україна – це ми!» - співали діти, щиро радіючи, що їх підтримували оплесками та вигуками : «Мо-лод-ці!»

На завершення учні разом із учителями утворили карту України в центрі зали і заспівали гімн нашої держави.

Після подібних заходів серце наповнюється гордістю і переконуєшся, що наша малеча – гідні громадяни своєї країни, у якої щасливе майбутнє.

Відвідавши свято, отримали великий позитив і захоплення нашими дітками. Хочемо виразити подяку нашій вчительці, вона створила справжній дружній колектив.

Дякуємо за такі свята і бажаємо творчої наснаги Вам, наставнику!

 

Ірина Ільїна, бабуся учня

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up