Ліцей-школа і колишній інтернат можуть стати опорними школами

Ліцей-школа і колишній інтернат можуть стати опорними школами
Фото з архівів газети
  • У Козятині провели конкурс на визначення опорного закладу освіти.
  • За його підсумками переможцями стали ліцей-школа та школа-гімназія-дитячий садок, що у Сигналі.
  • Що таке опорна школа і для чого її роблять?

На початку травня Управління освіти та спорту оголосило конкурс на визначення опорного закладу загальної середньої освіти серед шкіл Козятинської громади. До нього долучилося лише два навчальних заклади — ліцей-школа (колишня школа № 4) і школа-гімназія-дитячий садок імені Володимира Підгорбунського.

Оцінювання проводилося за 24 критеріями: від кількості учнів до наявності у школі вільного доступу до Wi-Fi. Ліцей-школа набрала 215 балів, а школа-гімназія-дитячий садок — 200. Остання втратила 20 балів у чотирьох критеріях («проведення останнього капітального ремонту», «організація інклюзивної освіти», «кількість переможців та призерів олімпіад, конкурсів і змагань», «кількість профілів»), але обігнала ліцей на 5 очок за кількістю філій.

За результатами відбору конкурсна комісія обидва навчальні заклади визнала опорними. Остаточно це питання має вирішити міська рада на сесії. Саме депутати своїм голосуванням визначать, чи будуть ці школи обидві опорними, чи лише одна з них. Найближча сесія, на якій обранці мають розглянути це питання, відбудеться вже у п’ятницю, 28 травня.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up