Від 5 до 10 тисяч гривень — переможцям. Стартував конкурс есе для молоді

Від 5 до 10 тисяч гривень — переможцям. Стартував конкурс есе для молоді
  • Управління освіти та спорту Козятинської міської ради опублікувало оголошення про конкурс есе для молоді «Філософія української перемоги. Візія Великої України».
  • Участь взяти можуть візіонери віком до 31 року — військовослужбовців, студентів вищих навчальних закладів, магістрантів, аспірантів, вчителів та науковців.
  • За призові місця обіцяють грошову винагороду — від 5 до 10 тисяч гривень.

Бандерівські читання оголошують конкурс есе для молоді «Філософія української перемоги. Візія Великої України». У конкурсі беруть участь наукові есе, що не були опубліковані раніше. Вони містять обґрунтовані міркування, націоналістичні ідеї та світогляд.

«Хочемо, щоб ви зруйнували інтелектуальні кордони, помислили про Україну мрій — переможну, велику, найміцнішу та заможну. Хочемо, щоб ви стали візіонерами — запропонували ідею, про яку інші навіть мріяти не наважувались. Щоб ви були візіонерами — понесли цю ідею в маси. Хочемо, щоб ви були пасіонаріями — заразили вашою ідеєю всіх українців. Зголошуйтесь, візіонери, народжені в Незалежній Україні» — закликає ініціатор конкурсу, директор Недержавного аналітичного центру Українські студії стратегічних досліджень, солдат-гранатометник п'ятого окремого штурмового полку Юрій Сиротюк.

Вимоги до оформлення

Обсяг має бути до 15 тисяч знаків (вісім сторінок), шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5.

Теми для есе

Теми та розкривайте їх з наукової та практичної точок зору:

Україна після перемоги. План внутрішніх перетворень

Виправлення ключових помилок доби незалежності: економічна доктрина післявоєнної України; інтелектуально-культурний розвиток; вирішення проблеми демографічної катастрофи;

Політичний ландшафт після перемоги, потенціал волонтерського руху; якою буде армія.

Зовнішньополітичні завдання України після перемоги

Нова реальність: Україна як впливова сила на регіональному та світовому рівні та гарант безпеки у світі з однією з найсильніших армій;

  • формування нових союзів під проводом Києва;
  • cвіт без росії: нові можливості, нові перспективи, Київ як центр тяжіння для південних регіонів рф;
  • Україна як майданчик для апробації нових сценаріїв розвитку для людства

Терміни та реєстрація

Роботи чекають до 20 грудня 2022 року. Детальніше – у Положеннях Конкурсу: https://cutt.ly/kN2iUzO

Зареєструвати есе можна за посиланням: https://docs.google.com/.../1A19eXpk.../edit

підсумки підіб'ють 20 січня 2023 року. Переможці та їхні візії візьмуть участь в Х Бандерівських читаннях. Там само відбудеться нагородження.

Призовий фонд

Призовий фонд забезпечують бійці п'ятого окремого штурмового полку:

  • 1 місце — 10 тисяч грн та цінний подарунок від 5 гранатометників 5 ОШП.
  • 2 місце — 7 тисяч грн.
  • 3 місце — 5 тисяч грн.

 

Читайте також:

У міській бібліотеці для першокласників влаштували лялькову виставу

Майбутніх кухарів вчили готувати рибні котлети

Коментарі

20:42 У Козятині провели День донорства 20:27 Підготовка дитячих садочків до відкриття — головне для козятинчан станом на 21 березня 17:57 «Золото», «срібло», «бронза»: козятинські каратисти здобули 17 призових місць photo_camera 16:40 Навмисні підпали — це злочин. Поліцейські нагадують про штрафи та покарання за спалювання сухих рослин Від читача 15:13 Оголошення 15:01 Підлога, каналізація, опалення: у Козятинському дитсадочку № 6 не зупиняються ремонтні роботи photo_camera 13:23 «Снайпер «Віскас» — в серцях назавжди». Сьогодні річниця з дня загибелі нашої Героїні Вікторії Поліщук play_circle_filled 12:34 Вандал у СІЗО, а вкрадені речі повернули на могилу Героя Володимира Протосвіцького 11:10 До 1,5 млн грн на власну справу можуть отримати ветерани та їх родини від БФ «МХП-Громаді» та Мінветеранів (прес-служба БФ «МХП-Громаді») 10:03 Небезпечний майданчик у парку: «Діти бігають, граються... а поруч металеві штирі» play_circle_filled 09:10 Повідомили дати, коли проходитиме національний мультипредметний тест у 2023 році 08:30 Покупки в американських інтернет-магазинах: модний одяг для всіх членів сім’ї (Новини компаній) 08:21 Протягом доби противник завдав 21 авіаційний та 9 ракетних ударів: оперативна інформація від Генштабу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up