Вихованці Сестринівської школи на позитиві

Вихованці Сестринівської школи на позитиві

Влітку Сестринівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс школа - дитячий садочок ім. Михайла Грушевського зазнав кардинальних змін. Тут за рахунок коштів місцевого господарства “сігнет-Центр” та сільради замінено підлогу на першому поверсі. Відділ освіти Козятинської райдержадміністрації закупив фарбу, замінив 37 вікон по школі та зробив прекрасний центральний вхід, викладений сучасною плиткою.м

Журналісти газети “RIA-Козятин” відвідали цей учбовий заклад. Зустрівшись з керівництвом, директор школи Ніна Денисюк розповіла про учбовий заклад, який очолює.

Було й на що в школі подивитися, а освітянам було що показати. У коридорах школи знайшла своє місце державна символіка. Знають діти, кому завдячувати, що вони ходять до школи під мирним небом. Про загиблих у зоні АТО козятинців тут пам’ятають. Їх фотокартки висять на шкільному стенді.

Щодо євроремонту в школі, то й тут ми були приємно вражені. Складалося враження, що це робилося дійсно для дітей. Замінена підлога, двері, вікна, відремонтовані стіни по всій школі. Набули змін і класи. Ми відвідали клас географії, історії, математики, учнів початкових класів. Перейшли в дитячий садочок. Дошкільнята під час нашого візиту саме займалися корисною справою. Вони їли манну кашу за маму, за тата і трохи за себе. У хорошому стані в них ігрове та спальне приміщення.

Окремо можна сказати про відокремлений спортивний комплекс школи. Почали його ремонт минулоріч. Зараз він готовий для своїх відвідувачів. Він мало чим поступається кращим комплексам району.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up