Який дитсадок закріплений за вашою вулицею?

Який дитсадок закріплений за вашою вулицею?
  • На останній черговій сесії, яка відбулася у п’ятницю, 29 жовтня, міська рада затвердила територію обслуговування дошкільних навчальних закладів.
  • Чому це важливо знати і за яким дитячим садком закріплений мікрорайон, у якому ви живете?

Про те, що до першого класу зараховують у першу чергу тих дітей, які живуть на території обслуговування школи, ви, швидше за все, вже чули. Це правило ввели кілька років тому. Подібну практику запроваджують і в дитячих садочках.

У січні 2021 року Кабінет міністрів вніс зміни до Положення про заклад дошкільної освіти. У ньому прописано, зокрема, правила зарахування дітей до дитячих садочків. Відповідно до тексту документу, дитину першочергово зараховують до державного чи комунального дитсадка, якщо вона:

  • проживає на території обслуговування цього закладу дошкільної освіти;
  • має братів чи сестер (рідних чи усиновлених), які вже відвідують цей садочок;
  • дитина мами чи тата, які працюють у цьому садочку;
  • належить до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушенням інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;
  • сирота чи дитина, позбавлена батьківського піклування, яка влаштована під опіку, у прийомну чи патронатну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу чи усиновлена;
  • перебуває у складних життєвих обставинах та на обліку у службі у справах дітей;
  • внутрішньо переміщена особа чи має статус дитини, яка постраждала від воєнних дій і збройних конфліктів.

Якщо ж ваша дитина не відповідає жодному з цих критеріїв, її зарахують до садочка у тому разі, якщо там будуть вільні місця.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up