А для депутатів це шоу

А для депутатів це шоу

З перших вуст

17 жовтня 2017 р. відбулася поїздка від Козятинської міської організації «РУХ НОВИХ СИЛ» М. Саакашвілі в складі 25 осіб на Всеукраїнський  мітинг протесту в Київ.

Головними вимогами акції 17 жовтня є: створення антикорупційних судів, зміна виборчого законодавства, зняття депутатської недоторканності .

Під стінами Верховної Ради майоріли прапори політичних  партій «Об’єднання Самопоміч», «Громадянська  позиція», «Рух Нових Сил» М. Саакашвілі, «Батьківщина» та інших партій та громадський організацій.

На відміну того, що ми бачимо по телебаченню невелику кількість людей, я можу сказати, що мітингувальників було набагато більше. І на кінець дня до акції приєднувались жителі Києва. На мою думку, учасників акції було близько 10 тисяч.

Учасники акції вели себе толерантно. Присутня були також  поліція та нацгвардія — близько 3 тисяч людей. Учасники акції проходили під Верховну Раду через контроль.

Була ситуація сутички між поліцією і мітингувальниками. Вона виникла через те,  що мітингувальникам не давали можливості пронести палатки через пропускний контроль. Прикро було споглядати на те, як з вікон Верховної Ради проводилась зйомка з дорогих мобільних телефонів цієї сутички. У мене склалось враження, що депутати ВР  дивляться на це, як на шоу.

Владі необхідно задуматись, як виконати свої обіцянки і головне — покращити життя простих людей.

Акція продовжується. Зараз я знаходжусь у Києві і буду тут стільки, скільки потрібно для того, щоб влада працювала для людей, а не проти них.

Геннадій МУДРИЙ, координатор  Козятинської міської організації «РУХ НОВИХ СИЛ» М. Саакашвілі     

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up