Ашотові проколи на дорогах

Ашотові проколи на дорогах

Про дороги вулиць Садової, Чайковського, Рєпіна, що в селі Козятині газета “RIA-Козятин” вже повідомляла

Після публікації в щотижневику навіть на вулицю Рєпіна довезли недостаючий матеріал (щебінь, гранвідсів) і дорога набула приємного вигляду. Тільки була вона такою привабливою надто короткий час. Після першого дощу з’явилися перші ями!

Причиною такого явища стало порушення технологічного процесу підрядником (паном Ашотом). Він, замість того, щоб крупний щебінь на дорозі вкатати, засипав його гранвідсівом. Вкатали дорогу не так катком, як важким транспортом. З першим дощем деякі ділянки дороги перетворилися на дорожні впадини. З наступним кожним дощем ями на дорозі збільшуватимуться і дорога може стати гіршою, ніж була до ремонту. Виправити ситуацію можна. Поки ще невеликі впадини, їх слід засипати гранвідсівом. Інакше 300 тисяч гривень, що виділили на вулиці Рєпіна та Чайськовського до наступної весни, закопаються в землю. А може саме такий ремонт дороги і був запланований? Чим не привід, щоб ще раз потиснути руку Ашоту в отриманні нового дорожнього підряду?   

Альона Тир

Новини за темою Читайте також
Коментарі (3)
  • Котовський

    За такI справи потрiбно рубать хвiст. по самI вуха
  • Котовський

    Досить  з Украiни робити експерименти не потрiдна  нам Юлька потри бен  Гриценко
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

17:14 Юнаки та дівчата змагалися з баскетболу. Хто переміг? 17:02 Біля козятинської сільради розтрощили огорожу 16:16 Куди не ходить громадський транспорт. Історичний район Козятина Інтендантське містечко stars 15:35 Президент Зеленський звільнив голову козятинської РДА Юрія Слабчука Від читача 17:23 Хочеш зробити успішний проект? Ми знаємо як! 15:12 Козятин у фото: калюжі, провалля та підгризені бобрами дерева 13:31 В Козятині обговорюватимуть спортивні питання малих міст України 12:09 Як страйкують аграрії Вінниччини 11:11 «Моє містечко – пісня колискова»: глухівчани відгуляли День селища 10:10 Водій заплакав: що співала козятинчанка Діана Маковецька у караоке-таксі 09:00 11 листопада у Махнівці перекриють дорогу. Чому? 08:47 В Козятині сьогодні, 11 листопада, дощитиме пів дня 08:12 Запустили козятинський сміттєсортувальний комплекс. Як сортують відходи?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up