Батьки стають на захист директора

Батьки стають на захист директора

Батьківський комітет і небайдужі батьки Кордишівської школи хочемо також дати коментар щодо листа, який був надрукований 13 вересня 2018 року «Чому масово розрахувалися учителі Кордишівської школи»

Щодо того, що розрахувалися вчителі: життя триває, змінюються обставини і кожен сам вибирає, куди йому йти. І до того ж, щороку були зміни і будуть в педагогічному колективі, хтось приходить, хтось йде.

Техперсонал: поки відпрацювали 14 днів, то і передумали розраховуватись.

Але не так батькам потрібен був цей лист, як тому, хто дуже не хоче бачити Наталію Олексіївну на цій посаді, не хоче бачити змін на краще. Дуже легко вилити на людину бруд, звалити всі біди на одну голову, тяжче від цього відмитися. Лише час покаже, де була правда.

А на рахунок зароблених медалей: найкращі медалі – лише добрі діла. Це не те, що тобі дають, а те, що ти даєш. Давайте не будемо байдужими до всього, що відбувається навколо нас. Так ми допоможемо змінити на краще не тільки школу, але наш край і нашу любу неньку Україну.

Вам, Наталіє Олексіївно, педагогічний колектив щиро дякує за невтомну працю, чесність і порядність. Ми віримо і знаємо, що колектив Кордишівської школи, очолюваний вами, буде єдиною командою, яка буде працювати для того, щоб наші діти гарно навчались, добре відпочивали, смачно харчувались і з радістю йшли до школи.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки
У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинські дачники хочуть нового керівника Козятинські дачники хочуть нового керівника
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up