Біля військових складів роблять могильник

Біля військових складів роблять могильник

Екскурсія з позитивом та негативом

На гарячу лінію газети”RIA-Козятин повідомили, що між військовою частиною і переїздом, що на село Козятин, невідомі вивезли залишки внутрощів тваринного походження.

 

Лебедям влаштували годівниці

Журналісти побували на місці події. Почався наш маршрут з вулиці Незалежності в сторону села Козятина. Біля ставу, що в селі Козятині, недалеко від сільради були приємно вражені обізнаністю наших громадян. Вони зі знанням справи підкормлюють  лебедів на цьому ставку. Шматків хліба на воду вже ніхто не кидає, а стоять мисочки над водою з зерном кукурудзи і пшениці. Браво любителям природи.

 

Героїв забули

Дорогою, яка проходить біля храму московської церкви, водії починають грішити — дорожнє покриття таке, що згадують не тільки чужу маму. На алеї Слави — крім рідних давно вже нікого не було. Тут зворушують землю тільки кроти. Героїв, які там лежать, не слід забувати: прапор пошматований вітром давно нікого не турбує.

Трохи далі на краю дороги лежали мішки з домашніми відходами. Водій, який вивіз те сміття автівкою, на транспортний засіб кошти знайшов, а от за вивіз сміття коштів у нього немає. А може в деяких місцях Козятинського району вивіз побутового сміття на місцевому рівні не продумано?

Не далеко від переїзду є ще одна ділянка дороги, де пішохід може обігнати транспортний засіб. А ще в таких місцях водії часто згадують владу.

 

Викидають на дорогу хліб і відходи “забійного” бізнесу

Біля самого переїзду лежать на землі куски хліба, ціну якому знає, на жаль, тільки старше покоління. Видно не для всіх вартість хлібини майже в десять гривень є високою. Значить живемо в достатку і на субсидіях?

Ось ми й на місці події. Тут висипали дві фури щось схожого на свіжий гній.Та виявляється вивезли те, що було в шлунках ще живих тварин. Разом з не переробленим тваринами кормом лежать хвости забитої худоби, куски целофану і залишків шерсті. Першу фуру викинули не далеко від колії. Мабуть, щоб був аромат пасажирам електричок? А другу полишили, щоб водії не дрімали, — біля дороги. Якби такий вантаж висипали біля чийогось городу, це була б подяка від господаря. А викинути ось так — не що інше, як злочин.

Скоїли його працівники одної із трьох Козятинських боєнь. Самий раз правоохоронцям і санітарним організаціям втрутитись в ситуацію.

 

В автобус на Кордишівку втиснутись важко

Не далеко від тунелю є два люки-близнюки. Їхня схожість полягає в тому, що на обох немає кришок. І це біля самісінької дороги.

Завершуючи рейд, ми звернули увагу на автобус, в який втискувались пасажири. Судячи з напису він мав курс на Кордишівку. Спостерігали 11 хвилин, як іде посадка. Питання: “Чому людина, яка платить за проїзд, лишається в автобусі гудзиків? І куди мають вміститися пасажири, які чекають на розвилці села Миколаївки? Чи є надія що частина пасажирів вийде по дорозі?

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up