Благодійний ярмарок по допомозі Маргариті

Благодійний ярмарок по  допомозі Маргариті

У школі №1 серйозно виховують милосердя серед підростаючого покоління

 

 

Минулого разу для Маргарити Шанчук було зібрано 4 200 грн

Щорічний благодійний “Осінній ярмарок” у Козятинській школі №1 провели 26 жовтня. На столах можна побачити різного роду смаколики: торти, трубочки, печиво, компот, піцу, пончики, домашні ковбаски та, навіть, фрукти.

Як прокоментували газеті “RIA-Козятин” директор школи Раїса Петрівна Юр-Кирилюк,  такий ярмарок проводиться вже третій рік поспіль. Його поділили на три періоди: осінній, зимовий та весняний.

В осінньому ярмарку беруть участь учні початкової школи (1-4 класи) та їх батьки. В зимовому - учні старшої школи (9-11 класи), оскільки весною ці учні будуть зайняті підготовкою до ЗНО. У весняному — учні основної школи (5-8 класи).

Минулого року зібрали 23 114 гривень, які віддали на лікування випускника школи (воїна АТО) та двом дітям.

Цього разу збирали кошти для лікування Маргарити Шанчук, учениці 1 класу ЗШ I-III ст. №3. В дівчинки ДЦП, якій необхідно пройти післяопераційну реабілітацію та зробити другу планову операцію.

Журналісти газети “Ria-Козятин” були свідками осіннього благодійного ярмарку, де продавали солодощі та напої батьки учнів, члени батьківського комітету. Оскільки вихованці початкової школи не можуть вести торги. За товар відповідають два продавці. Один продавець сортує товар, а інший - має справу з грошима. Солодощі продають, зібрані кошти оформляють у відомість та, потім, передають потребуючим.

— Такі ярмарки допомагають виховати у дітей почуття милосердя різного віку, — каже Раїса Петрівна. — Навіть учень просив вранці у мами побільше грошей для того, щоб внести свою частину у справу. Усі учні, їх батьки та колектив школи охоче долучаються. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Можливо, хтось з учнів продовжить організовувати та проводити подібні акції по закінченню школи.

Хочемо побажати колективу школи наснаги у творінні добра.

Олена Габбі

Як пише про Маргариту преса: ДОПОМОГИ ПОТРЕБУЄ 6-РІЧНА МАРГАРИТКА l Маргарита потребує допомоги Восьмирічна дівчинка, хвора на дитячий церебральний параліч, потребує допомоги Спасем Маргаритку от ДЦП!

 

5
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі (2)
  • Віра

    Приємно, що директор організовує такі акції!!!!
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up