Будуть оскаржувати рішення про відмову в реєстрації на посаду міського голови Олександра Пузиря

Будуть оскаржувати рішення про відмову в реєстрації на посаду міського голови  Олександра Пузиря
  • Сьогодні, 28 вересня, Вінницька Обласна організація політичної партії «Слуга Народу» звернулась за захистом законних інтересів до Вінницького окружного адміністративного суду.
  • Про це у ФБ повідомляє Ірина Борзова Народний депутат України

Депутатка пише, що подали позов до Козятинської міської територіальної виборчої комісії щодо оскарження рішення про відмову в реєстрації кандидатом на посаду Козятинського міського голови та кандидатом в депутати відповідної ради Олександра Пузиря.

— Аргументацій відмови не надали. Але 26 вересня на засіданні при обговорення даного питання головою та заступником, було надано лист партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в якому зазначено, що кандидат є членом їх партії. При цьому, ще 24 червня 2020 року Олександр Пузир припинив членство в «Батьківщині». Є відповідна заява і витяг протоколу партії. Відповідно до Закону Про політичні партії днем припинення членства в партії є день подання відповідної заяви. Будемо відстоювати законні інтереси нашого кандидата в судовому порядку, раз ТВК на закон не зважає, — йдеться в дописі

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Юрій

    Це називається політична пр....ка
  • люсик недзельский

    Пузир кончай дутися, а то лопнеш! Вернись до Юльки, а то залишишся в історії Козятина іудою. Хоча ти по любе політичний  іуда. І це клеймо не зітреш, не відмиєш.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up