Будували сонячну станцію та пошкодили газопровід

Будували сонячну станцію та пошкодили газопровід

У вівторок мешканці села Іванківці вимушені сидіти без газу

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” 2 жовтня надійшло повідомлення, що в селі Іванківці на об’єкті, де будуються сонячні батареї, була пошкоджена труба газогону. Побувавши на місці, інформація підтвердилася. Працюючі на об’єкті, які так і представились представнику преси, підтвердили факт пошкодження труби трубопроводу.

На запитання журналіста, за яких умов стався прорив газу, працівники розповіли, що в газовому господарстві дали проект, по якому прокладена газова магістраль. Виконуючи роботи свердління скважин під сонячні батареї, автотехнікою була пошкоджена труба газової магістралі, якої на проекті нема. За словами працюючих, труба газогону не металева, тому металошукачем знайти її місцезнаходження в землі неможливо. На питання, в який час газопостачання в Іванківцях буде відновлено, нас запевнили що газ в сільських домівках буде після обіду. Тільки наші співрозмовники, мабуть, мали на увазі, що вони впораються з роботою до обіду, а газ в комфорках мешканців села з’явиться тоді, коли поданий газ витіснить з трудопроводу повітря, яке потрапило в газогін.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • Юрий Онищенко

    Рукожопі!
  • Алла

    У нас так часто буває  одне  робим друге  гробим. А все полювання за грошима ніяких  проектів ніхто не робить ..потім домалюють..
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up