Через заборгованість на оплату комуналки субсидію скасовувати не будуть

Через заборгованість на оплату комуналки субсидію скасовувати не будуть
  • Пільговим категоріям козятинчан нагадують, що наявність заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги не вплине на отримання пільг і субсидій.

В умовах проведення карантинних заходів COVID-19 органи соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення здійснюють своєчасне нарахування пільг і житлових субсидій, державних адресних допомог. Також рекомендують проводити оплату комунальних послуг дистанційно, не виходячи з помешкання, використовуючи онлайн-банкінг та Інтернет.

Про це повідомляє козятинська районна рада

В разі необхідності телефонуйте до органів соціального захисту. Управління соціального захисту населення козятинської РДА (код 04342 ) 2-24-26, 2-01-86.Телефон гарячої лінії (код 04342 ) 2-24-26. Управління соціальної політики міської ради — (04342) 2-04-79.

— Самотнім громадянам похилого віку, які проживають одноосібно і не мають родичів, із оплатою рахунків за житлово-комунальні послуги допомогу надаватимуть соціальні працівники територіальних центрів соціального обслуговування населення на місцях, — йдеться в повідомленні

Читайте ще:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up