Чому холодно у школах?

Чому холодно у школах?
Класи у ліцей-школі поки пустують. Навчальний заклад повернувся до дистанційного навчання через те, що у приміщенні холодно. Світлина з архівів газети
  • У деяких школах міста температура в класах дуже низька.

  • Через це навчальні заклади змушені повертатися до дистанційного навчання чи скорочувати уроки.

  • Чому склалася така ситуація — розповіли в Управлінні освіти та спорту.

Спершу нас засипало снігом, тепер вдарили морози. Вже кілька днів температура за вікном не піднімається вище -3, а з понеділка взагалі прогнозують морози до 20 градусів.

Разом із похолоданням стало холодно у деяких школах міста. Наші читачі повідомили, що у школі № 1 скорочені уроки через те, що в класах низька температура. А ліцей-школа взагалі повернулася до дистанційного навчання ще кілька днів тому.

Ситуацію із температурним режимом у школах міста прокоментували в Управлінні освіти та спорту Козятинської міської ради.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up