День обнімашок у Козятині: наші земляки кажуть, що це повинно бути щоденно

День обнімашок у Козятині: наші земляки кажуть, що це повинно бути щоденно
  • Починаючи з 80-х років минулого століття в Україні почали відзначати Міжнародний де́нь обі́ймів. Це щорічне свято, яке відзначають 21 січня, прийшло до нас від молоді Штату Мічіган. За традицією цього дня можна дружньо обіймати навіть незнайомих людей. 
  • Як цей день пройшов у Козятині?

В зв’язку з епідемією на корона вірусну інфекцію та український локдаун ми не практикували знайти, щоб обнялися не знайомі між собою люди. В четвер, 21 січня рідко хто був в квадраті нашої зйомки без маски. Тому для фотосесії обирали людей однієї родини. Як виняток, сфотографували подруг по торговельному цеху

Першою кого ми зустріли на вулицях міста була пані Ірина з чоловіком Володимиром.

— Свято дійсно хороше. Воно було започатковане для незнайомих людей. Люди однієї родини не повинні чекати цілий рік поки прийде свято. Обійматися раз чи два на рік можна хіба що Конституцією. Це єдиний закон, в якому немає підзаконного акта, — сказала пані Ірина.

Багато наших земляків, в яких з обіймами в родині все гаразд, не хотіли позувати перед камерою. Одним заважала маска на обличчі. Другим не підходила для фото морозна, вітряна погода, Та все ж знайшлися козятинчани, яким день обіймів прийшлися до душі  Це подруги на ринку Алла та Василина, Сергій з 4-річною донькою Каріною, Ярослав, Оксана та 4-річні дівчатка-близнятка Каріна і Ангеліна.

Трохи історії та примітки свята

 День обіймів з'явилося в 70=х роках XX століття, сформувавшись в студентському середовищі західноєвропейської молоді, але точні обставини його появи невідомі. Саме в цей день хлопці та дівчата обіймали один одного без жодного інтимного натяку. За своєрідним «повір'ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Існують і «наукові» обґрунтування корисності обіймів: доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну, а також іншого гормону — окситоцину, що викликає доброзичливе ставлення до інших людей

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up