День Святого Миколая: без хороводів біля ялинки, зате з подарунками

День Святого Миколая: без хороводів біля ялинки, зате з подарунками
  • Більше десяти років за ініціативи районного відділу освіти з нагоди Дня Святого Миколая на Козятинщині проводять благодійну акцію «Живемо, працюємо, творимо для дітей»

Цього дня біля головної ялинки району збиралися вихованці освітніх закладів району із найменш соціально захищених категорій, а помічники святого Миколая, роль яких виконували підприємці, аграрії, службовці, освітяни, самоврядці, дарували їм омріяні подарунки.

Цьогоріч, у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою та пов’язаним з нею розпадом району, таке свято мало стати останнім. На жаль, завадив його проведенню коронавірусний карантин, яким накладено табу на будь-які масові заходи.

Та свято не відмінили, а змінили його формат. 

– В нас на сьогодні є 40 дітей, яким потрібна допомога, є спонсори, люди, які готові допомогти. Вони розвезуть свої подарунки дітям та зафіксують це на фото. А у фіналі буде загальний фотоколаж добрих справ у рамках акції "Живемо, працюємо, творимо для дітей", – розповіла Віснику Козятинщини начальник  районного відділук освіти Аліна Діденко.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up