Депутат Білінський викриває злочинну владу Козятина

Депутат Білінський викриває злочинну владу Козятина

Народний обранець від "Сили людей" не боїться критикувати владу

фото з ВК
"По-новому – за старе. 
Всім вже, напевно, відома історія з арендою розвороту газети від виконкому Козятинської міської ради та Науменко І.О. на 3 місяці вартістю 96 000 грн. І я чесно надіявся, що фігуранти зробили свої висновки. 
Але все було б добре, якби не так гірко, адже в січні на сайті Прозорро з`являється оголошення про проведення відкритих торгів на аналогічний сценарій вже на 303 500 (!) грн. Цього разу, проявивши, напевно, безмежну благородність «виконком» зменшив апетити аж до 25 291 грн на місяць за дві сторінки в газеті. Наголошу, що за аналогічну суму, можна випускати повноцінний щотижневик на 3000 екземплярів (посилання на прайс типографії прикріплений). 
Ближче до суті - ще за попереднім випадком, мною були написані відповідні звернення в ДФІ і згідно з відповіді є зрозумілим те, що Науменко І.О. взагалі не мала право заключати подібні договори, за що на неї були накладені відповідні стягнення (скріни прикріплені). 
Невже Науменко і її «опікун» Матвіюк (радник мера) настільки голодні до грошей громади, що ладні за 300 000 грн позбавитися совісті та честі і піти вдруге(!) на злочин? Виявляється, що так. 
Наразі торги завершені. На щастя, наших фігурантів згубила власна жадібність, адже згідно закону, якщо сума перевищує 200 000 грн, потрібно проводити відкриті торги, де і з`явився інший ФОП з адекватною пропозицією і зміг зменшити суму до 190 000 грн на рік. На відміну від майстрині манікюру, останній дійсно має відношення до цього роду діяльності. 
Посилання на прайс типографії: 
http://www.50kopeek.kiev.ua/uslugi/newspaper/
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up