Діти на святі

Діти на святі

Як вихованці товариства "ДОМ" святкували Івана Купала

Взято з допису Тетяни Яковлєвої на фейсбук

Сьогодні свято — Івана Купала. І, як завжди передбачені різні розважальні заходи для жителів міста і района. Дійство вже другий рік поспіль відбувається в с. Журбинці. Прекрасна місцина, водойми, передбачено було транспорт, аби місцянам було зручно дібратись до місця розваг. Але поїздка наших сімей стала на грані зриву. Адже не всі могли витратити із свого бюджету кошти на проїзд туди й назад. частина батьків має свій транспорт і могли поїхати самостійно. Але дуже хотілось, щоб могли розважитись і інші.

Зателефонувавши до Петра Васильовича, отримала лаконічну відповідь: скільки людей потрібно перевезти і коли вирушати, автобуси будуть чекати, раптом потрібно буде їхати раніше із-за прогнозу погоди. Та все складалось чудово. Два автобуси були заповнені нашими мандрівниками, допоміжними засобами пересування, ковдрами, і з гарним настроєм всі вирушили в дорогу. Чудові водії Олег та Ярослав, дякуємо і вам за створення гарного настрою, і під"їзд майже до місця розваг.. Та Петро Юрчишин вміє й дивувати, бо кожен отримав незвичайні солодкі подарунки.,

Дякуємо народному депутату за допомогу. Всім дуже сподобався такий відпочинок, ми змогли побувати і на концерті, розважитись, і просто відпочити. Дякуємо помічнику народного депутата Лілію Крилову за співпрацю.

Дякуємо. І бажаємо сил на добрі справи. З повагою, від колективу батьків і молоді товариства "ДОМ", Тетяна Яковлєва.

Ну, а на додачу фото з Журбинець.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Vladimir Sapalev

    Фотограф от бога.
  • RIA-Козятин

    Гарні букети, квіти, вінки і дівчата.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up