До Козятина завітала з робочим візитом Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон

До Козятина завітала з робочим візитом Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон

Зустріч відбулася 26 квітня. Присутніми були радник з питань співпраці та культури посольства Паскаль Славіні, перший секретарь посольства Джулі Форд, міський голова Олександр Пузир, генеральний директор підприємства «СОКА Україна» Ірина Коваленко та працівники адмінкорпусу

 

Посол Франції в України Ізабель Дюмон повідомила, що давно мала за мету відвідати козятинський завод та особисто ознайомитися з деталями його діяльності. Адже в нього вкладений французький капітал.

Ізабель Дюмон розповіла, що під час зустрічі із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, будуть обговорюватися проблемні питання цього підприємств.

— Даний завод в нашому місті — це бізнес-проект с великими перспективами, тому що висока якість українських каолінів визнана однією з найкращих в Україні, — наголосив міський голова Олександр Пузир. — Франція — економічно розвинена держава, тому є можливість інвестувати капітал як державний так і приватний в Козятин - це взаємовигідно с точки зору економіки для обох сторін.

Французи та козятичани обговорили інвестиційні та інфраструктурні проекти, які плануються здійснити в Козятині за участю французького бізнесу. Однією з основних проблем є стан доріг.

Міський голова повідомив, що при зустрічі з Президентом Групи СОКА Северин Дюдот знайдено взаєморозуміння та підтримку з вирішенням проблеми рекультивації міського сміттєзвалища. Крім того, місцева влада в 2017 року запланувала капітальний ремонт дороги  вулиці Довженка (від знаку «Козятин» до тунелю) з врахуванням тоннажності біля заводу. Минулоріч, на цій ділянці було встановлено близько 30 LED-фонарів.


 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up