Досвідчена лікар Козятинської районної лікарні переграла поліцію

Досвідчена лікар Козятинської районної лікарні переграла поліцію

ЇЇ прийняли з хабарем, як посадовця. Ми провели власне журналістське дослідження, абсолютно не співпрацюючи і не контактуючи з будь-якими представниками силових структур.

Все-таки ми не називаємо прізвищ, а події розгортались так.

Мама, що працює в тій же лікарні, де і посадовець-лікар, звернулась до неї з обговоренням проблеми: продовження групи сину, що набув її на виробництві (залізна дорога).

Несподівано напоролась на категоричне "ні" — або 8 тисяч гривень, або групи не бачити. Зауважу, що при добросовісному відношенню, хворий мав всі абсолютно законні підстави продовжити групу. Для родини інваліда сумма 8 тисяч гривень була не підйомною, а саме головне — не справедливою. Потрібно було вибирати: "відмовитись від групи (що для них нереально), дати хабар (такі витрати вбивчі) або йти в поліцію і діяти по закону, що і зробили.

Чому затримана лікар в реанімації? Виявилось, що вона досвідчена, зухвала жінка з вольовим характером. Скориставшись малою кількістю залучених поліцейських, їх непрофесіоналізму, двічі з розгону по власній волі головою з усього маху розтрощила собі голову об стіну. Тому і в реанімації.

Щоб крімінальне не проявилось в Козятині а впирається в голову районної ради .Виявилось син затриманої працю спеціалістом у його на роботі в с.Махнівка.За одною із версій жителів с.Махнівка, зять з дочкою вткекли в Київ від опіки батька .Де тепер мешкають нам повідомили але розголошувати ми це не будемо.

Чим завершиться тепер справа, є лише одна версія: її визнають неосудною, а по народному божевільною. Консолідованість лікарів, а вірніше посадовців, це влаштовує, оскільки і вони будуть неосудними за відсутністю доказової бази.

Те, що це колективний злочин. що триває роками, як виявилось організовано високопрофесійними корупціонерами, до рівня яких поліції ще треба рости .....

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Катя

    Не женщина а воин.
  • Влад Лісовий

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up