Фекальна вулиця нашого міста

Фекальна вулиця нашого міста

Реакція на звернення

До “RIA-Козятин” надійшло повідомлення: “Прошу вас посприяти!
31 липня 2018 р. о 21.00 повертаюсь додому з роботи, і жахнувся!!!! Вулиця Я. Мудрого вся залита сечею та гноєм, починаючи від м'ясокомбінату аж до Білоцерківської траси. У міськраді телефон не відповідає. Такі випадки не поодинокі, це відбувається постійно. По вулиці ходять люди, на вулиці граються діти і за ногами цю всю гидоту несуть додому”.

Ранком 1-го серпня представники газети виїхали на місце події. Наведені в повідомленні факти підтвердилися з маленьким уточненням. Від воріт м’ясокомбінату до вулиці Ярослава Мудрого слідів розлитих нечистот помічено не було. Не було їх і з боку вулиці Депутатської. З’явилися вони на перехресті згаданих вулиць. Ось так по прямій добрим фонтаном в сторону вулиці Білоцерківської лилися розріджені фекалії до вулиці Першого Травня.

Знайти очевидців, з якої саме автівки лився непотріб, нам не вдалося. А працівники м’ясокомбінату від скоєного відхрестилися. На прохідній м’ясокомбінату, куди ми звернулись, нам повідомили, що фекалії з підприємства вивозяться до 14 години. На питання охороні підприємства, в зв’язку з чим даєте такі гарантії, відповіли: “Так ми ж ворота відкриваємо. Звідти й гарантії. Раз не відкривали ворота, значить не вивозили”. . .

Прохання до очевидців екологічної наруги, просимо повідомити про можливих злочинців правоохоронні органи та нашу редакцію.

Галина КАСЯНІВСЬКА

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up