Хто боротиметься за пости директорів у міських школах?

Хто боротиметься за пости директорів у міських школах?
  • Хто керуватиме школою-гімназією-дитячим садком і Сестринівським ЗНВК уже відомо, натомість для більшості міських шкіл конкурс на визначення директорів ще попереду.
  • Проте вже відомі претенденти, які боротимуться за право очолити чотири навчальні заклади Козятина

Рекордсменом за кількістю кандидатів є школа № 3. Тут на конкурс подалося четверо осіб. Перший кандидат — вчитель математики Надія Довгань. Має стаж 21 рік. Починала свою педагогічну кар’єру у Кашперівському санаторії «Лісова пісня». Протягом останніх 11 років працює у школі № 3.

Чинний директор Микола Колісник також вирішив взяти участь у конкурсі. За фахом — вчитель історії та суспільствознавства. Має 40-річний досвід роботи, з них 25 років — на посаді директора. Адже спершу керував школою № 4 (нинішня ліцей-школа), а 8 років тому очолив школу № 3.

Заступниця директора, вчитель математики Оксана Сушко також подала документи на участь у конкурсі. Має стаж роботи 24 роки. Починала у школі № 4, куди прийшла викладати фізику й математику. Через кілька років перейшла до школи № 3, де працює останні 11 років.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up