Іменини школи-інтернат-гімназії пройшли на 12 балів

Іменини школи-інтернат-гімназії пройшли на 12 балів

В пятницю 26 жовтня школа-інтернат-гімназія відзначала 55 річний ювілей. Ювілярів прийши привітати багаточисленні гості

Історія закладу

Відкрилися двері освітньої установи 1 вересня далекого 1963 року. На ту пору то була 8-ми річка для дітей-сиріт. Серед приміщень, які побудували на голому полі, були навчальний і спальний корпуси та їдальня. За скромними підрахунками будівельників, на заклад пішло 6 мільйонів цеглин.

Учні забезпечувалися святковою і повсякденною шкільною формою та триразовим харчуванням. Функціонували в школі-інтернаті кабінети фельдшера, зубного лікаря, а також авіомодельний, духовий і музичний, літературний, математичний, “умілих рук” та історичного гуртка. Рухомою силою перших років школи інтернату були троє вчителів- інтузиастів. Валерій Володимирович Шаповал, Олександр Петрович Огородник і трохи згодом завуч школи, а пізніше її директор, Володимир Іванович Єременок. Саме з рук останнього  штурвал керування освітнім закладом перейшов до нині діючого директора Зіновія Москалевського. Керує він цим педагогічним колективом вже 30 років. Тож крім 55-річного ювілею школи, є ще й 30 ювілей його директора.

У 2009 році школа-інтернат- гімназія стала кращою в районі і їй присвоєно звання.”Зразкова школа“. Перше місце у рейтингу шкіл району за результатами учнівських олімпіад. Нагороджений заклад двома срібними та золотою медалями за участь в національній виставці- презентації Інноватика в освіті України та Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти”. Школа тричі була лауреатом Всеукраїнського проекту “Флагмани сучасної освіти в Україні”. Школа є кращою в районі за рейтингом останнього десятиліття та є першою в районі по вивченню іноземних мов.   

Крім перечислених здобутків в школі є й свої артисти, які своїми силами підготували до свята хорошу концертну програму.

Серед виступаючих були побажання ювілярам, щоб в такому самому складі відсвяткувати 100-річний ювілей. Школа нехай святкує і 100 і 200 років. А в людей в кожного є свій вік. В 2063 багатьом святкуючим буде за сотню. Навіщо так далеко загадувати? Реальним таке побажання може бути на 60 річний ювілей. Тож до зустрічі в 2023-му!

Представники ветеранської організації взяли участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів з України та поклали квіти до пам’ятника жертвам Другої світової війни, що знаходиться на території інтернату.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих воїнів та поклали квіти до обелісків.

 

 

Побажання школі-інтернат-гімназії читайте тут:

https://kazatin.com/Podii/pobazhannya-shkoli-internat-gimnaziyi-10736362.html

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up