Коли приберуть смердючу калюжу на зупинці автобуса "Універмаг"?

Коли приберуть смердючу калюжу на зупинці автобуса "Універмаг"?

На гарячу лінію нашого видання звернулася козятинчанка Наталія. Вона повідомила, що на зупинці Універмаг є калюжа яка не висихає від дощу до дощу. Двірники ходять з віником біля калюжі і немає у них поняття розгорнути тротуаром те мізерне озерце.

Калюжу ми перевірили. Там дійсно вода застояна і має неприємний аромат у вітряну погоду. В калюжу попадають пакети з дитячих ласощів та залишки продуктів, які загниваються. Якщо у першому випадку кинутий пакет з делікатесу у воду загнав вітер, то в другому люди з добрим серцем на лавках зупинки діляться смачненьким з котами, які зупинку "Універмаг№ вважають місцем своєї території. Щось коти з’їли, щось і залишать. Приходять на зупинку нові пасажири і прибирають сидіння змітаючи всілякі крихти на землю. Що падає ближче до лавки, тим ласують голуби. Що легше за вагою і по ближче до води - вітром заноситься у воду. 

Козятинчанка в своїй телефонній розмові правду сказала і ми ще раз поспілкувалися з пані Наталією. Запитали у неї, що вона відчувала, коли чекала автобус на зупинці.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up