Конкурс «Арт-Олімп» для юних художників: як взяти участь?

Конкурс «Арт-Олімп» для юних художників: як взяти участь?
  • Традиційно до Міжнародного дня захисту дітей Вінницький обласний художній музей оголошує проведення ХХІ дитячого обласного фестивалю-конкурсу візуального мистецтва «Арт-Олімп – 2020».

“Запрошуємо до участі юних митців із усіх регіонів України віком від 5 до 17 років. Для виконання творчих робіт пропонуємо дві теми – “СВІТ, У ЯКОМУ МИ ЖИВЕМО” (як діти сприймають світ в умовах вимушеної самоізоляції) та “МИСТЕЦТВО БЕЗ КОРДОНІВ” (2020 рік оголошено роком Європи в Україні)”, – інформують організатори.

До участі в конкурсі приймаються самостійно виконані художні твори (малюнки, дрібна пластика, вироби hand-made), що відповідають зазначеній темі. Матеріал – на вибір учасника фестивалю-конкурсу.

“Обов’язковою умовою робіт є авторський підхід, оригінальність виконання, володіння обраною технікою. Конкурсні роботи буде оцінювати професійне журі”, – додають організатори.

Уперше фото конкурсних творів буде розміщено на музейній сторінці у «Фейсбук». За результатами голосування серед них оберуть роботу переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій».

Розмір роботи: необмежений.

Вимоги до оформлення:

  • у правому нижньому куті роботи обов’язково має бути етикетка, що містить: прізвище, ім’я та вік автора, назву роботи, навчальний заклад, місто (село);
  •  на зворотній стороні роботи вказати: прізвище та ім’я педагога, контактний телефон, розмір та техніку виконання;
  •  супроводжуючий список (від шкіл та студій).

Термін подання робіт: до 24 травня.

Роботи переможців не повертаються! Про відкриття виставки та урочисту церемонію нагородження переможців буде повідомлено додатково.

Роботи просять надсилати через відділення Укрпошти за адресою: 21050, Вінниця, вул.Соборна, 21, Вінницький обласний художній музей.

Контакти: (067) 68 34 959, (0432) 673 513, Ізмайкова Ольга.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up