Козятин переходить на трьох контейнерне сортування відходів

Козятин переходить на трьох контейнерне сортування відходів
  • На території міста встановлено 136 металевих контейнерів для збору твердих побутових відходів та 41 сітчастий контейнер для ПЕТ-пляшок. 
  • Про це інформує козяттинська міська рада

Стало відомо,  що місяць тому комунальне підприємство «Чисте місто» закупило ще 12 сітчастих контейнерів для ПЕТ-пляшок та 8 контейнерів для сухої фракції. Наразі, комунальники контейнери вже встановили.

Таким чином, в місті починає працювати трьох контейнерне сортування відходів:

  1. для мокрої фракції -харчові відходи, рештки овочів та фруктів, залишки їжі, шкаралупи;
  2. для ПЕТ-пляшок ;
  3. для сухої фракції: - пластик, макулатура (газети, каталоги, журнали, зошити, книжки, офісний папір і картон), метал, скло.

— Додамо, що для ПЕТ-пляшок додатково встановлені контейнери: на вулицях 8-Гвардійська, Січових Стрільців, Винниченка,Депутатська, В.Антоновича, Білоцерківська, Васьковського, — пишуть на сайті міської ради.

Для сухої фракції вперше встановлені контейнери: на вул.Грушевського (біля буд.74 та буд.23, а також біля центрального скверу), Винниченка (біля відділення «Нова пошта»), Незалежності (біля магазину «Ромашка»), Січових Стрільців (напроти магазину «Сонечко»), 8-Гвардійська (біля магазину «Обжорка»), 1 Травня (біля магазину «Абсолют»).

 

Опитування

Сортуєте сміття?

В свою чергу козятинчанам нагадують, що для вивезення габаритних відходів, а також відходів з приватної земельної ділянки здійснюється КП «Чисте місто» міської ради шляхом укладання договору з підприємством. Адреса підприємства: м.Козятин, вул.Довженка, 2А. Контактний телефон 2-22-62.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up